Jačmeň na oku

Príspevok v téme: Jačmeň na oku
zuzamka

Máte niekto skúsenosti s jačmeňom na oku?? mne sa spravil včera prvýkrát v živote, bola som s ním u očnej, tá mi na to dala kvapky aj masť Tobradex a povedala, že ak to do mesiaca nezmizne, tak mi ho odstránia chirurgicky. Ak s tým máte niekto skúsenosť, napíšte ako u vás prebiehala liečba. Ostala vám po odstránení nejaká jazvička? ďakujem

RADArada

...no vidis-a ja som ho mala stale ked som bola v silnom prievane-takze je to individualne-ale urcite hnis sa nevstrebava do tkaniva...

RADArada

...ano lebo si mala cim dalej tym menej a menej hnisu-jacmen je to prakticky zapal oka-napr.od priavanu a to sa len oko cisti od hnisu...
ved aj ked mas zapal v tele hnis musi ist nejak von napr.smrkas z nosa hnis-telo si s nim nevie poradit-v tele sa robia cysty-to je hnis ktory sa nahromadi...

jankaaaaaaaa

uz som jacnmen mala velakrat a nikdy som si nevsimla zeby praskol. liecilo sa to tak ze sa to stale zmensovalo a zmensovalo a potom zmizlo

RADArada

...pri vyrazke-ked si ju vytlacis-tak vytlacis aj hnis a nic sa ti nemoze vstrebat do tela...
a ked nechas vyrazku /bez tlacenia/ta ti sama pomaly dozreje a ked mas na nej hnis sama paskne alebo postupne vyschne-zahoji sa...
preto by sa mala spravne vyrazka nechat zahojit-LEBO CIM VIAC SA DO VYRAZKY BABRE TYM VIAC SA ZAPALUJE A POMALSIE SA HOJI A NIEKEDY OSTAVAJU AJ JAZVY...