Toci sa mi hlava

Príspevok v téme: Toci sa mi hlava
ferdomravec

tusom sa premjesnil natuto temu lebo tu cosom mal tammi malo ludi prislo pomoct takvas prosim opomoc zmojimi problemami covam tu napisem skratke
toci sami hlava ked rano stanem asa toci aj potom
bolja ma nohi a ruki tjez a chrbat
velmi som unaveni celi den a nevlazem
ketsa najem tak mi je zle njekedi ale skoro vzdi
necitim nohu dole jakokebi som ju nemal ale ketsi tam pichnem tak to citim to pichnutje ale nohu necitim
asisom aj volaco zabudol ketsi spomenjem napisem. co mislite comito moze bit doktor sa namna vikaslal dakujem vam!
prosimvas nepiste mi ze gramatika lebo jasom citlivi a mijeto luto. jasom pretim pisal ipsilon alema tpch napadala tak teras uz nepisem racej.
mitu volagdo napisal zejeto nesrosumitelne taksom teras precital cosom tu napisal a jeto srosumitelne nastastje. budem cakat navasu pomoc dakujemvam.
nevjem kedi tu zas budem lebo nemam internet doma ale seci tu vdedine maju a ma pustja takneni problem prist sem.

ferdomravec

uzmam strasne vela ljekov nevjem preco striko je nato nahnevani natich lekarov lebo mije stale horsje. no aleja nevjem co mozem robit lebo saftom neviznam ked njesom lekar taksa bojim njektore tje ljeki neuzivat.

ferdomravec

strasne sami toci hlava dnesom prisjel znemocnice asom slabi jak mucha ledva chodim. kamarat masem privjezol ajked jeto len ta ista dedina ale bisom nevladal prist sam. ajma odvezje domov potom. budem tulen chvilu lebo aj ked tu tukam natje tukatka tak sami setko toci nevjem preco asami pomali pise nejako pretim to bolo lepsje.

ferdomravec

notak slava uz somsi spomenul ketsom to uvidel tento nazov temi ze jeto moja tema nastastje sa nasla. jasom bol vnemocnici zase mi bolo zle anisom nemohol skoro vobec chodit.

možno

možno krčná chrbtica. skús si sadnúť na tvrdú stoličku, vyrovnaj chrbát a krúž pomaly hlavou párkrát na jednu stranu a párkrát na druhú stranu. až na doraz, koľko sa dá, ale nie tak, aby ťa to bolelo.
ak to nepomôže, treba ísť k lekárovi.

katrin1

Dnes ked som dosla z roboty domov tak sa mi strasne zatocila hlava. Zacala som sa strasne potit a zahmlievalo sa mi pred ocami a sustalo mi v usiach. Momentalne mam zimnicu. Neviete co mi moze byt? Nikdy predtym sa mi to este nestalo...

Iveta Michael

kam sa len podel náš ferdomravec???

normálne začínam mať obavy...či sa mu nejak nepohoršil zdravotný stav...

dúfam len že sa nám ešte ozve chlapec lebo ma zaujíma čo je s ním a ako pokračuje tá liečba ..hm...:(