Toci sa mi hlava

Príspevok v téme: Toci sa mi hlava
ferdomravec

tusom sa premjesnil natuto temu lebo tu cosom mal tammi malo ludi prislo pomoct takvas prosim opomoc zmojimi problemami covam tu napisem skratke
toci sami hlava ked rano stanem asa toci aj potom
bolja ma nohi a ruki tjez a chrbat
velmi som unaveni celi den a nevlazem
ketsa najem tak mi je zle njekedi ale skoro vzdi
necitim nohu dole jakokebi som ju nemal ale ketsi tam pichnem tak to citim to pichnutje ale nohu necitim
asisom aj volaco zabudol ketsi spomenjem napisem. co mislite comito moze bit doktor sa namna vikaslal dakujem vam!
prosimvas nepiste mi ze gramatika lebo jasom citlivi a mijeto luto. jasom pretim pisal ipsilon alema tpch napadala tak teras uz nepisem racej.
mitu volagdo napisal zejeto nesrosumitelne taksom teras precital cosom tu napisal a jeto srosumitelne nastastje. budem cakat navasu pomoc dakujemvam.
nevjem kedi tu zas budem lebo nemam internet doma ale seci tu vdedine maju a ma pustja takneni problem prist sem.

jaanna

susedko mozno este niekam poslali so syncekom.Dobre,ze Katka aspinka-ona sa tym lozenim unavi..a casto cika preto,lebo jej davas pit-dobre robis...,dobre sa staras...

ferdomravec

dalsom katke caj asom ju zas musel prebalit azas zaspala nevjete preco? moze djeta tak casto cikat aspat? veduz spi druhiraz cosom tu a susedka stale nejde skoda.

jankaaaaaaaa

ferdo: ked si hladny, kludne si daj nieco zo sudkyninej kuchyne, ved ked je tam uz tak dlho, tak teraz nebudes kvoli tomu hladovat. ona sa urcite nebude na teba hnevat, ze si nieco zjedol, ved jej strazi dieta

jaanna

Ferdo aspon sa napi vody,caju....Susedka mala aj pre Teba nieco nechat na zahryznutie,kedze vedela,ze sa dlhsie zdrzi .

jaanna

Ferdo aspon sa napi vody,caju....Susedka mala aj pre Teba nieco nechat na zahryznutie,kedze vedela,ze sa dlhsie zdrzi .

ferdomravec

kebisom mal mobil tak bisom jej zavolal ale nemam takmusim cakat a musim terazist spravit caj lebo uz nemam prekatku ale jetu taki pripraveni tak to zvladnem urcite nevjem akocasto musi djeta jest skoda.