Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Darček k narodeninám pre priateľovu mamu

Laura00

Ono, kupovať darček maminám, je vždy trochu iné. Je to osobitná kategória, či už je to tvoja mama, alebo mama niekoho blízkeho, nemala by to byť len pekná vec, ale mala by byť hlavne praktická. Lebo myslím, že všetky maminy sú rovnaké a chcú, aby veci aj využili a nie len na ne sadal prach. Ja by som ti odporučila možno nejakú dekoračnú prikrývku, nakoľko ide zima a chlad, takže sa bude prikrývať pri telke a dekoračná znamená, že tam bude pekný vzor, niečo reprezentatívne, čo by naznačilo, že je to darček. Ja som kúpila svojej mame túto (www.scanquilt.sk), je pekná, farebná, že aj oživí miestnosť, ale sú tam aj elegantnejšie a jemnejšie. :-)

gabona1

Ahoj, dobrý darček je aj krém na pleť. Ja som mojej kupovala v lekárni celú radu kozmetiky Nuance, aj denný, aj nočný, očný krém. Dokonca bola nedávno aj akcia na ne. Svokra sa veľmi potešila.

Taxxa

***mne svokra na rovinu povie vždy čo chce. Raz nejakú kozmetiku, raz parfum. Naposledy si vybrala z Notino aj niečo na vlasy, aj parfum, poslala mi to a my sme jej to so snúbencom kúpili. Takto sa aspoň vieme vyvarovať takých problémov, že sa jej nebude niečo páčiť a podobné vecičky***

dobibina

dania...dockas sa, ak k nej budes aj ty otvorena, tak myslim, ze ona tiez nebude mat problem...treba sa zamerat na to, ze ako ty k nej tak aj ona k tebe...ak bude mat pocit, ze si uzavreta bude aj ona a o takychto veciach sa nebudete vediet porozpravat snad nikdy... ;)

luclucka

vejkaa...ved to, ze v nej to je...budem musiet si asi tiez s nou nad to sadnut nejako a pokecat...dufam, ze to vezme v dobrom, ze to nebude brat nejako tak, ze sa mi to nechce riesit samej alebo nieco take...je zle, ze nejako neviem predvidat jak zareaguje...