Darček k narodeninám pre priateľovu mamu

luclucka

Lenze vies...paradoxom je, ze vobec som to tak nemyslela ako to pochopila...aj ked po pravde jej rozumiem asi by som sa citila podobne...budem musiet sa zacat takychto darcekov vystrihat a skor sa orientovat na nieco ine, len to bude este len dilema, ze akym smerom sa vybrat...

Dan_ia

@dobibina Ahoj, na rovinu ti povedala aky darcek by k narodeninam chcela? Tak to si mala super, nemusela si aspon sa namahat rozmyslanim. Moja zas neustale opakuje ako ona nic nechce, ze ma vsetko co potrebuje nech si nerobim starosti, ale viem, ze by ju mrzelo, keby nic odo mna nedostala. Preto sa snazim prist na to, co by bolo takym fajn darcekom, ktory odceni :)

dobibina

lucka lenze myslim, ze keby si v jej pozicii...v jej situacii tak to budes brat rovnako...ona sa nechce citit ako nejaka kucharka alebo sluzka alebo neviem co...tiez som tieto veci nevedela az kym mi svokra na rovinu nepovedala...co by jej urobilo radost :)

luclucka

neurobia stastnou...zazila som si to na vlastnej kozi...nemilu reakciu na svokrine narodeniny na darcek odo mna...odvtedy som si povedala, ze praktickym darcekom, ktore by nasli vyuzitie v domacnosti sa budem uz na mile pri nej vyhybat lebo to berie osobne... :/

vejkaa

Svetlana tak svokre vybrat darcek nie je jednoduche a to viem o com hovorim. Prakticke darceky su fajn, ale vacsinou v cloveku vyvolavaju pocit, ze chces aby neustale varila, piekla a podobne veci a myslim, ze to svokru teda stastnou neurobi :)

svetlanna7

A prave toto je moj problem. Co kupit svokre na narodeniny? Doposial vzdy sme to riesili praktickym darcekom do kuchyne a podobne, ale uz naposledy som mala pocit, ze to nebolo spravnou volbou preto premyslam akym smerom sa ubrat aby sa svokra potesila a neurazila darceku?

cardsharp

Ja svojmu drahému vždy vymyslím nejaký originálny darček na stránke www.najdarcek.sk Podľa stránok sú tam fajn nápady/inšpirácie a ešte aj ušetrím :P :)

Iiiii

Ja som tiež uvažoval nad vhodným darčekom pre svoju svokru, len neviem, či rakva za tisícku by bola vhodným darčekom?! Myslíte si, že by ju taký darček potešil? Skôr asi nie, keď má aktuálne na pláne, že sa ešte vydá. Asi si myslí, že je nesmrteľná, ale to neriešim. Raz sa do jej izby vplazil jedovatý had, ja som bol taký opitý, že som jej skutočne nemohol pomôcť. Na druhý deň som v jej izbe našiel zdochnutého hada. Chúďatko, nemal podľa mňa ani rok:-( A tak som mu držal palce:-)

Julca1985

Záleží čo svokra preferuje, ale ak má rada levanduľu, tak som našla pekný darčekový kôš, je tu skvelydar.sk, ja som ho kúpila mame.