komplexy

Príspevok v téme: komplexy
babe_girl

mam komplexy a preto asi nemam žiaden vztah hambim sa každemu potencialnemu chalanovi priznať že byvam na ubytovni a že nemam rodičov už som na to dosť velka nemala by som sa za to hambit ja viem ved to neni moja vina ale neviem čo s tym robit myslim že žiaden normalny chalan by taku babu nechcel... čo stym ???

babe_girl

ale ja som ich nevodilažiadneho hned malasom tu dokopy asi dvoch a to po dlhej dobe ale aj tak sa tie vztahy rozpadli a vačšina chalanov chce spoznat rodinu svojej holky ale ked nemam tak nema čo spoznavat a ja neviem čo povedať ked to hocikomu poviem pozera na mna divne :(

bibi123

babe-tak ich hned na tu ubytovnu nevod. Ked uz Ta skutocne spoznaju, tak im bude jedno, ci mas malu alebo velku izbu na ubytovni. To, ze nemas rodinu, moze mat aj u chlapa vyhodu, ze nebude mat do vsetkeho starajucu sa svokru:O))) hlavu hore, nehanbi sa za to...

babe_girl

ale ona mala aspon aky taky domov mne ked prinesiem chalana na ubytovnu tak pride a pozrie s atak divne že ake male potom stale otazky prečo nemam rodičov a daju nejake vyhovorky a nechaju ma tak mam s toho asi komplexy hambim saza to necem klamať ale neviem čo robit s takou situaciou

blondula

a preco by "taku babu" nechcel ?? u nas na dedine je rodina,sice maju ako taku strechu nad hlavou,byvaju strasne,ale to dievca ma priatela a dokonca z bohatej slusnej rodiny a nehanbila sa ho doniest domov :D takze sa nemas za co hanbit !!

Anaya

BEBE_GIRL --- Normálny chalan takú vec pochopí, on sa bude zaujímať o teba a nie o to, kde bývaš/akých máš, či nemáš rodičov...Ak to nepochopí, tak normálny nebol ;-)...To si všetko iba ty nahováraš...je lepšie povedať pravdu, ako potom vysvetľovať klamstvo...Neboj sa! :-)