pocit na zvracanie - prvá menštruácia

Príspevok v téme: pocit na zvracanie - prvá menštruácia
Mia75

Dobrý deň
prosím vás potrebujem poradiť ohľadne problému mojej dcéry.
štvrtok bola u babky....jedla tam v záhrade dve na tri...černice, slivky...potom kel obed aj na večeru....všetko bolo ok, večer si dala ešte misku černíc. ráno sa zobudila a povedala že jej je zle troška akoby sa jej chcelo vracať ale nevracala...cítilo sa neisto, dala som aj za glg pepsicoly a vtedy si grgla - trocha sa ulavilo...išli sme k lekárke...ešte cesto hovorila že cíti nervozitu v bruchu.....bola nasadená diéta apozorovanie...potom na obed išla aj na WC - veľkú potrebu tá bola ok, ale bola som rada že kel a jedlo sú už preč. ale prekvapenie bolo poobede ked dcéra dostala prvú menštruáciu (má 11 rokov)....chcem sa len spýtať všetkých na názor....čo si o tom myslia....hlavne ma trápi ten rannjaší pocit akoby na vracanie - ktorý akoby cítila tam pod rebrami v strede nad žalúdkom....akoby odtial chcela vracať....prosím môže to mať všetko dokopy súvis? každý názor ma poteší a ukludní...dakujem moc.
doktorka vyšetrila...nasadili sme diétu pre istotu

Mia75

Dakujem pekne...
ja som sa bala
lebo všetko sa to udialo ako sa zobudila...dala si ranajky...a potom ostala taká bledšia...a povedala že jej je divne...volala som doktorke...mala som zmerať tlak a prísť...cestou doktorke mala divný pocit v bruchu....a hovorila že má ten pocit na vracanie...
no a poobede dostala prvú menštruáciu....