Najlepsia vyhovorka ?

JAAa

dakujem za rady.. uvidim ako to dopadne .. lebo ja uz na to nemam nervy ani naladu a horsie ze v praci som dlho prec .. a pridem domov a ma caka stale to iste..

jankaaaaaaaaa

kaaaasli na ich pripomienky. oni sa nezmenia nikdy, stale budu taki, takze cim skor odides, tym lepsie pre teba

JAAa

to je v tom ze oni ho ani spoznat nechcu .. a podla mna oni budu mat nazor na kazdeho chlapca s ktorym by som chodila ze mam si dat od neho pokoj a tak .. nikdy im nijaky nebude pasovat .. ale ja snim mam chodit nie oni ..

jankaaaaaaaaa

mas to tazke.. mozno keby tvojho priatela spoznali, zistili by ze je to fajn clovek tak by zmenili nazor.. neviem

JAAa

no som zvedava ako to dopadne .. :( uvidim co mi na to povedia ale viem co ma caka .. hm :/ stale otom isto horsie je natom to ze brat je taky ze sedi vkuse doma a oni cakaju ze ja taka budem tiez lebo ja sa rada bavim zabavam a on len pc

Tungsten

no ale keď to budeš len trpieť, tak to neskončí nikdy, skôr keď sa im postavíš (ale vhodne voleným spôsobom, keď budete len po sebe kričať, tak sa ozaj nič nevyrieši), tak je šanca, že si začnú zvykať, že ťa nemôžu do konca života komandovať

Tungsten

100% súhlasím s jajkou :)
a to, že im vadí, že je Rusín, je aj podľa mňa len výhovorka, stavím sa, že by robili to isté, aj keby to bol anglický princ...

JAAa

hej radili mi ze mam ist prec kamosky a ze mam im povedat ze mam rozum a tak ale proste ja nechcem stale pocuvat toto iste.. ked som vonku ta uz len cakam na telefonat kde som a skym :( hrozne