Tehotna v zahranici

Príspevok v téme: Tehotna v zahranici
anjellasky

Ahojte vedel by niekto dat radu? Mam kamaratku ktora je momentalne so mnou v GB.Otehotnela a nevie sa rozhodnut ci ist na potrat alebo nie.Ani nevie ku komu ist a ako je to tu sme tu obe len velmi kratko ja tiez neviem co robit a druhych cudzich do toho zatahovat nechceme.Domov sa vratit nechce a nemoze lebo nema rodicov a zvysok rodiny sa o nu nezaujima.Ma chlapca ktory ju miluje ale je mlada a nie su si isty a cas bezi Prosim poradte co robit tu v zahranici Ak by si chcela dietatko nechat bude tu mat matersku? na com to zalezi? ak by chcela na potrat kam? Ku komu? poradte dakujem

gater

K nikomu ! Otehotnela a jej priatel je mlady? Tak nech sa zoberu a ziju spolu pokial su mladucky... Ked budu dedo a babka potom zomru a uz nebudu spolu zit. Ci priatelka chce aby jej dieta zomrelo ked je este velmi mlade?

zuzka27

Ahojcek, tvojej kamaratke by som urcite poradila aby si dietatko nechala -v buducnosti by to mohla velmi lutovat, ak by si ho dala vziat. Je to predsa nadherny dar - mat dietatko, kolko zien po nom tuzi...aj podla mna je potrat vrazda, ktora nenici len dietatko ale aj samotnu zenu. Urcite nie je jediná ktorú takéto nieco - myslim tehotenstvo, zaskocilo a predsa verim, ze riesenie sa musi nájsť. Aj ked neviem nic aké su moznosti soc. zabezpecenia v GB, ale trúfam si mysliet, ze urcite lepsie ako u nás na Slovensku. Takze velmi drzim palce.

ema333

ahoj pracujem v Irsku uz 2 roky a som otehotnela na Slovensko nechcem ist potrebovala by som poradit ako to tu chodi s doktormi a tak som uplny like a anglictinu nemam az taku dobru ak ma niekto skusenosti tak mi poradte potrebovala by som podrobnosti od A po Z som trosku vsoku a na potrat by som ziadnom pripade nesla dakujem,

rodrigez

LOL... he he este je to s nejakym zahranicnym... parada... nech skusi drzat nohy chvilu pri sebe a nemusi riesit hovadiny... babenka sa dostane na chvilu z domu a je ako utrhnuta z retaze... sukat by to sukalo a o ochrane a zodpovednosti to vie hovno...

esgi

Tvojej kamoske poradim len tolko- nech sa teraz o to nevinne babatko postara,ono nemoze zato, ze jeho matka je hlupana ktora nevie co je to ochrana!zeny ktore vobec nad niecim takym uvazuju by som dala pri potrate hned sterilizovat! Take kravy si nezasluzia nikdy viac stat sa matkami!Ja mam 21,tiez nas tehotenstvo prekvapilo a tiez to nebudeme mat lahke,no vieme,co je nasa povinnost- niest zodpovednost za to, co sme urobili.dali sme zivot novemu cloveku,potrat je jednoznacnou vrazdou!vzdy sa da aj bez penazi to nejako vladnut,clovek len musi naozaj chciet a nebyt zbabelec ktory pred "problemami" len uteka.Jedine ,co to male vyzaduje je laska,babatko nepotrebuje ziadne tisicky v perinke! To chce az tak vela???

esgi

Tvojej kamoske poradim len tolko- nech sa teraz o to nevinne babatko postara,ono nemoze zato, ze jeho matka je hlupana ktora nevie co je to ochrana!zeny ktore vobec nad niecim takym uvazuju by som dala pri potrate hned sterilizovat! Take kravy si nezasluzia nikdy viac stat sa matkami!Ja mam 21,tiez nas tehotenstvo prekvapilo a tiez to nebudeme mat lahke,no vieme,co je nasa povinnost- niest zodpovednost za to, co sme urobili.dali sme zivot novemu cloveku,potrat je jednoznacnou vrazdou!vzdy sa da aj bez penazi to nejako vladnut,clovek len musi naozaj chciet a nebyt zbabelec ktory pred "problemami" len uteka.Jedine ,co to male vyzaduje je laska,babatko nepotrebuje ziadne tisicky v perinke! To chce az tak vela???

8matka3

Nela171,aj ja som v Anglicku a moja kamoska tu otehotnela a vraveli jej,ze bude po porode dostavat matersku 150libier tyzdenne a ma narok pol roka brat pleny a sunare zdarma a po porode dostane 500lib.na ruku.Skus sa informovat o benefite child.Ako clen EU mas na vsetko narok ako anglani.

helenaxxx

NELA171 nepises odkial si....no tazko je radit pokial toho malo o sebe udavas....ale narok na prispevok podla mna mas urcite...kazda zena ktora porodi a predtym aj nepracovala tak dostava kazdy mesiac matersku....