pekni ludia su namysleni

Príspevok v téme: pekni ludia su namysleni
UglyGirl

Ahojte...vela ludi hovori ze nezalezi na tom ako clovek vyzera. Ale vobec to nie je pravda. Na zakladnej skole sa mi vysmievali kvoli tomu ako vyzeram. Ale ani sa im necudujem lebo naozaj som skareda a neviem sa s tym zmierit. Preto sa dost uzatvaram do seba. Od septembra idem na strednu skolu a obavam sa toho ako ma prijmu spoluziaci. Zistila som ze vsetci pekni ludia su namysleni! Naozaj! Nepoznam nikoho kto by bol naozaj pekny a aj skromny... v pohode clovek... Vsetci su velmi povrchni...

jeanny

vy ste asi na strednej a hlavne zakladnej, velmi dobre vyzerali ked mate taketo narozy. ja som to stastie nemala, viem o com autorka pise. nikdy som nemala potrebu zhadzovat peknych ludi, naco by mi to bolo dobre, neviem ale preco mali oni potrebu neustale zhadzovat mna a pripominat mi moje nedostatky. co ich bolo dotoho ako vyzeram? to by ste si asi museli zazit na vlastne kozi naozaj zle vyzerat a chodit na strednu medzi debilnych pubertakov :)

bez_S

máš pravdu krása je široký pojem :D to je vec názoru. Pre jedného je niekto najkrajši a pre druhého všedný

Coshida

jóój, no toto mám najradšej, keď nejaká "dáma" kydá somariny na iné ... to aj o mne nedávno jedna "dáma" nakecala kadekomu, že som curva (pritom sa ani tak neobliekam, ani negechlím - proste nič no)... také veci som jej povedala, že sa mi bude do konca života vyhýbať ;) zakomplexovaná "dáma" si rieši svoje komplexy na iných

RADArada

...ja sa moc nerada k tymto temam vyjadrujem ale tak ked uz som na nu narazila-tak odpoviem...
mne sa zasa zda ze zle vyzerajuce zeny/nebudem pisat SKAREDE-lebo je to siroky pojem-a kazdy to vnima inak/
sa zasa chovaju k peknym zenam tak-ZE ked uz nepobrali dost krasy oni- tak peknu zenu aspon OHOVORIA-ako keby si povedali-NO KED UZ JE PEKNA-TAK JEJ POSKODIME ABY NEBOLA AJ DOBRA A MALA ZLU POVEST...
a dokonca pocula som jednu ako povedala-KEBY PEKNA NEBOLA-CURVA BY NEBOLA...
a kde je napisane ze len pekna zena je c...a alebo namyslena...?
a kde je zasa napisane ze skareda zena nie je c...a a nenamyslena...?
je to na dlhu diskusiu a zalezi len na charaktere tej zeny-hoci je pravda ze niektore svojou krasou manimpuluju inych ludi-ale to je kazdeho vec...a kym tym neublizuju inym-tak co...je to ich vec...
a ze nejakej zene zle vyzerajucej to vadi?TO JE LEN ZAVIST NIC INE...

Coshida

no to je taká konina! najprv sa uvedom ty a poto vnímaj iných. tu ide hlavne o závisť si myslím. tak sa snaž dačo zo sebou robiť, keď si taká nespokojná. sama od seba neopeknieš ;)

xyzz

A čo keby si sa pozrela najprv na seba? Ja mám zas skúsenosť že tie menej pekné baby (rozumej s nízkym sebavedomím, pretože každé dievča je pekné len to vedia zohyzdiť svojim zmýšľaním a vyžarovaním) majú predsudky k tým sebavedomejším a tým pádom aj "krajším".... ČO keby si najprv zmenila seba a prestala nadávať na druhé dievčatá ale snažila si sa s nimi skamarátiť?

inko.

toto je zase také škatuľkovanie ľudí
no nechcem byť zlá, ale myslím si že skôr menej pohladní ľudia sú zákernejší a ich nespokojnosť s vlastným výzorom sa odráža aj v nepríjemnom správaní k ostatným
toť aspoň môj postreh a skúsenosť
aj keď som s snažila s mnohými takými zatrpknutými ľudmi vychádzať, on sami sa štítili a robili nepríjemnosti

no ale určite sa nájdu aj medzi peknými dobré sviňuchy:) tak tie si netreba všímať

jajka001_

nie su vsetci namysleni, len sa ich ti skaredsi boja lebo z nich maju komplexy. ale ked sa s nimi lepsie spoznas ze su taki isti ako ostatni - aj zli aj dobri.

Sliedic

Ale choď, ja napr. vôbec namyslený nie som :-) Som veľmi skromný človek a to netvrdím ja, ale hovorí mi to veľa ľudí, ktorí ma poznajú.

Druhá vec, KAŽDÁ ŽENA a to bez výnimky má v sebe niečo pekné. Nie je totiž všetko len o vonkajšej kráse, skôr si myslím. Ja mám rád dievčatá, ktoré sú milé, úprimné a majú zmysel pre humor. Nezáleží mi, či má 45, alebo 80kg, to je naozaj jedno a ten, kto takto selektuje ľudí, s ktorými sa bude baviť, práve toho považujem za abnormálneho.

Prajem veľa zdaru a drž sa v novej škole.

Bulletka

Ja som tiež vyššia a chudulinká, mám 18, brčkavé vlasy po pás, do ksichtu vyzerám veľmi mlado a stále ma niekto rieši. To, že som vychrtlá, počúvam veľmi často (samozrejme, že najviac od osôbok, ktoré by chceli schudnúť), moje vlasy rozoberá hádam každý (že ich to vôbec baví). A čo teraz? Patrím k prirodzene štíhlym ľuďom, nie som žiadna anorektička ani bulimička, ako si mnohí myslia. Keďže som chudučká, mám aj malé prsia. Minule jeden týpek zapotil, že keby bol na mojom mieste a mal na hrudi to, čo mám ja, tak by doma vyplakával do vankúša. Ja som mu začala vymenovávať výhody malých pŕs a dala som ho tým úplne dole ;). Keď dakto začne rozoberať moju špagetkovskú postavu, hrdo prehlásim, že som v podstate rada, že sa nemusím obmedzovať v jedle a mám rýchly metabolizmus. Osôbky hneď stíchnu ;). Dlhé brčky po pás? No, kvôli sprostým názorom sprostých ľudí si ich určite v žiadnom prípade nedám ostrihať :D. Dobre viem, že väčšina ohováračiek sú závistlivé mrchy. A čo sa týka môjho detského ksichtu - myslia si, že mám 15 rokov. Dotieravé osoby poriadne odbijem, keď im poviem, že mám 14 rokov a kebyže sa o niečo pokúsili, pôjdu pekne sedieť do basy :D :D :D. Svoje nevýhody treba obrátiť na pozitíva :).