pekni ludia su namysleni

Príspevok v téme: pekni ludia su namysleni
UglyGirl

Ahojte...vela ludi hovori ze nezalezi na tom ako clovek vyzera. Ale vobec to nie je pravda. Na zakladnej skole sa mi vysmievali kvoli tomu ako vyzeram. Ale ani sa im necudujem lebo naozaj som skareda a neviem sa s tym zmierit. Preto sa dost uzatvaram do seba. Od septembra idem na strednu skolu a obavam sa toho ako ma prijmu spoluziaci. Zistila som ze vsetci pekni ludia su namysleni! Naozaj! Nepoznam nikoho kto by bol naozaj pekny a aj skromny... v pohode clovek... Vsetci su velmi povrchni...

urcitekakao

ahojte, toto je super tema. ja nie som najkrajsia ale ani najskaredsia. nemam dokonale telo, mam bledu pokozku, nesportujem a na zadku mi zacina celulitka. na tvari mam par jazviciek od akne, alwe vobec mi to nebrani ist nenamalovane kupat sa v bikinach na jazero. a chlapov mam na kazdy prst desat, a nejedna krasotina mi ich zavidi. a ked sa pytam tych chalanov ze preco sa bavia so mnou ked vedla sedi uplna sexica oni povedia ze preto ze ja nieco vyzerujem co ich pritahuje aj ked nevyzeram ako modelka. podla mna to nie je o vyzore, ale o mysleni a postojoch cloveka. samozrejme ze ziadna baba by sa nemala zanedbavat a mala by sa o seba starat

tpch

Nehovoriac o tom, ze to cudo kracalo tak, akoby malo podpatky prvykrat..sa islo zabit na nich. Este som zabudla na hornu cast klobasy-nedalo si to podprsenku.

tpch

Mna fascinuju len vykrmene klobasy v minisukniach. Minule som jednu taku videla, az mi zle prislo :-D Malo to asi 16 rokov, 90 kil, umelohmotne biele sandalky od Cinana na 10cm podpatkoch a ruzovu nazberkanu sukienku ledva pod zadok.. Tie klobasy, co spod nej trcali, sa suchali o seba a vlnili v povetri.. Normalne som stratila chut do jedla. A ono si to este myslelo, ze je to sexy...

blondula

no vidis,ty to nepotrebujes,ale ja som vzdy musela mat nieco,co nema nikto ! citila by som sa zle,keby mala nejaka zena oblecene nieco co aj ja :DDD dokonca aj ked som zila na slovaci pred tymi 10 rokmi,vedela som sit a aj viem a musela som si nieco usit,presit,prerobit ! :DD ja sa ukazovat nemusim a nemozem zato,ze zvonove gate a vytahane tilka v mojom satniku nie su a nemam si potom co obliect :DDD ja ked vidim,ze niekto ma nieco na sebe pekne,tak ho pochvalim a nebudem ohovarat,lebo ja to nemam !! :D

jankaaaaaaaaa

sak ja som tu nepiala ze v horucavach nosim rifle :D ale jasne ze nosim kratasy aj sukne , ale isto nie take kratulinke jak niektore zeny ze im vidno zadok z pod toho. a jasne preco to asi robia? aby sa mohli ukazovat pred ostatnymi ake maju super postavy a potom sa "cuduju" ked o nich niekto rozprava, pritom v podstate o to im ide, aby im tie ostatne zavideli..
ja mam tiez super postavu a mozem si dovolit vsetko ale presne preto sa neobliekam takto, lebo to nemam zapotreby

blondula

jankaaaaaaa.....lenze ja nenosim zase take tie uplne kratke veci !! a v tomto teple co si ma clovek obliect ?? radsej tu "holu" rit budem mat na lufte,nez upachtenu v rifliach :DDDD tie som nemala ani nepamätam :D
Maoam...diky ;-) keby bolo aspon polovica dediny taka ako ty ! :DD hned by sa tu lepsie nazivalo ! :D
a v podstate mi je to jedno ! obleciem si to,v com sa citim dobre,co je vkusne a nemozem za to,ze to nema kazda druha dedincanka :DDD

jankaaaaaaaaa

ja som tiez stihla a este aj vysoka a nenosim kratulinke veci. presne to mi pride ako oblecenie pre "cupky" naco ukazovat polku zadku celmu svetu??? alebo kto je zvedavy na moj zadok ? nehovorim ze nenosim kratasy ci nejaku suknu, ale isto nie take kratulinke ze mi tam odbreze ne vsetko vidno! nepotrebujem ukazovat vsetkym ludom ze mam stihle stehna a sexy zadok, aj ked myslim ze to je vidno aj ked mam dlhe rifle..

Maoam

ach a este pises, ze si stihlucka a mozes si obliect vsetko, no tak to samo o sebe staci na velku zavist, kedze väcsina zien ma problem s vahou :-) nedopraju ti