Ako a kde najst dievca na vztah bez sexu?

jankaaaaaaaaa

clovek ktory odmieta sex nemoze byt psychicky uplne v poriadku
sex ku vztahu patri, bez neho to je ako obrazok z puzzle kde jeden dielik chyba

MamutV12

no vidite vy mudrci ze homosexualita a svedok jehovovi a krestan a a neviem este co :D

nato netreba dovod skratka ludia sa najdu aj taky no :)

tak to ma tesi tak mi das niaky kontakt? ja neviem faceblook abo tak :)

trudo

ja to tipujem na latentnú homosexualitu, Sorry kámo, nepoznám zdravého heterosexuálneho muža s Tvojím názorom, a to mám veľa veriacich kamarátov, dokonca aj farára, ktorý sa so svojou sexualitou zmieruje cez Boha. Ale Tvoj názor...je na diagnózu. Aj katolíci tvrdšieho vyznania vedia, že sex nie je len o plodení potomkov, ale aj na to, aby si jeden cez druhého utužovali vzťah.

MamutV12

parada tak teba by som nechcel mat za zenu :)
laska vztah sex nieje hra o vzdelavani alebo o poznani...to bud je alebo nieje tam nieje co rozvijat alebo sexovat...

1angelina23

:) myslim, ze keby ten sex aspon raz v zivote mal s osobou,ktoru lubis...tak by si chapal o mnoho viac veci,toto su len komplexy, ide o to,ze su urcite sucasti niektorych vztahov...prirovnaj si to k niecomu,studujes resp. chodis niekam na skolu ale musis sa ucit aby si sa posuval dalej.. mas nejaky partnersky vztah a tiez robis veci ktore ten vztah posuvaju a k tomu patri aj sex ok, sex je na plodenie deti to ti neberiem.. ale tie deti rodicia musia chcieť :-)) a ked mas dlhodoby vztah ku ktoremu patri aj dobry sexualny zivot tak ver tomu ze toho cloveka budes lubit lebo ho budes poznat aj po sexualnej stranke nie len psychickej...a budes s nim chciet mat rodinu a vtedy to mozes brat tak ze sex je AJ na plodenie tych detičiek :-)))