sono prsnikov

llek

Len drobny komentar pre macku26- vo veku 23 rokov, ak je na to dovod (geneticka predispozicia na Ca prsnika dovod je) sa robi sono prsnikov alebo MRI (magneticka rezonancia) prsnikov. Mamografia sa pouziva az vo veku okolo 40rokov (suvisi to s vlastnostami tkaniva prsnej zlazy, ktore sa vekome menia, preto sa pouzivaju ine dg metody, podla veku

macka26

mira ty co tu davas prosim ta? rakovina prsnika je z mlieka a cukrov? to srandujes nie?
hlavne to pis na fore, kde je plno neuvedomelych mudrlantiek co precitali jednu knihu a hned vedia o com je svet... potom sa tym niekto podobne padnuty na hlavu bude riadit a potom bude kukat co?

prosim ta, rakovina sa nelieci zdravou vyzivou, to kde beres tieto bludy?

a k zakladatelte temy, ano chod na sono prsnikov, trva to kratko, moze ti to zachranit zivot, ja chodim kazdy rok a som vdacna za tuto moznost

a slecna 23, nepamatam si nick, ak mas velku rakovinovu predispoziciu, tak otazka je nemiestna, ci ist alebo neist na mamo. jasne ze ist.

zuzi74

Laurina pokoj! Skodi to krase aj zdraviu. A tie urazky si nechaj pre seba.

Hviezda ja chapem co sa tu snazi stale Laurina dokazat...aj na ukor toho, ze ju roztrhne od hnevu:-)

Laurina22

Talentmania ja viem,vidim a citim tvoju podporu:-)

Dnes mam proste den za pravdu,idem na tri dni prec tak budete mat odo mna pokoj:-)

talentmania

No mam to precitane jasne treba davat babetkam papat obilie:)))Ak toto uz niekto nepochopi ze co chcela Laurina vyjadrit tak ja uz nemam fakt slov.Laurina preco ta nikto nechce chapat:(