sono prsnikov

hviezda01

zuzi,ale ved laurina nepovedala,ze by malo dvojrocne dieta jest strukoviny..precitaj si to poriadne...uz sa to zacina zase zamotavat...:-DDDDDD

zuzi74

Laurina, ale ved na tvoju poslednu otazku ti neodpovedala, lebo zrejme sa este na net nedostala....tak co trepes, ze neodpoveda na podstatne otazky....a raz pises 1-rocne a raz 2-rocne dieta....to uz si taka pomylena z tejto temy ze nevies kolko rokov ma tvoje vlastne dieta....
A inak nerozumiem tomu, preco si upriamila pozornost na svoje dieta. To sa stravujeme len v prvych dvoch rokoch nasho zivota ci ako??? Snad nebude jest batola strukoviny...to si trochu prehnala.

Laurina22

Ale ved ja sa pytam konkretnu vec.

AKo mam svoje male dieta krmit?Bez mliecka?Napriklad?

Mam davat svojmu rocnemu dietatku strukoviny?

To kde sme?

Laurina22

Cakam na jej odpoved preto,pretoze je velmi mudra ale nevie reagovat na podstatne otazky z realneho zivota.

Reci sa hovoria,ale chlieb sa je!

zuzi74

Niekto tu spominal mamograf....ak ma pacientka pod 40 rokov, tak ju poslu len na sono.
Laurina, preco si taka nedockava na Mirinu odpoved, ked je taka hlupa ako si napisala...bodaj by si Ty o tom mala taku znalost ako ona sama.

Laurina22

Mira,neviem si celkom dobre predstavit,ze mojmu 2 rocnemu dietatu davam jest obilninove a strukovine kase,ziadne mlieko,atd.

Ako treba postupovat v tomto pripade?

- mira

Samozrejme, dnes je dostať pestrý výber obilnín zelenín, strukovín, semienok, kvalitný olej a ochucovadlá. Dá sa pripraviť veľmi pestrá a chutná strava, ktorá nezanáša organizmus nánosmi tukov, toxínov,kalcifikácií a dodáva vitalitu.
Ukážky pozri tu makrobiotika.aspone.cz
dnes musím končť, zasa inokedy