Dostanem odpoved ????

Príspevok v téme: Dostanem odpoved ????
HMM???

Mám jednu otazku a som zvedava ci mi niekto vie odpovedat ... preco zeny zvadzaju zadanych muzov a im to vobec nevadi ze rozbiju vztah , rodinu a preco blby chlapi podlahnu ?? a nechaju si rozbit rodinu pre jeden vecer ........ to fakt uz je to dnes pravidlom ?? uz sa nenajde nikto kto toho nie je schopny? to kazdy vztah musi skoncit podvadzanim ?? Uz normalne sa bojim mat vztah ze sa zalubim a viem ze co ma moze cakat .. co kazdeho caka .. kde je ta doba co chlapec ked lubil nepodviedol ?? preco nemozeme byt zeny jedine pre muza ako pre adama eva ?? co si tym dokazuju chlapi a co zeny?????? .... bola byy som rada keby tu reagovala aj osoba ktora podviedla co by mi na to mohla odpovedat .. smutne je to ako to dnes je .......

allie

"preco zeny zvadzaju zadanych muzov a im to vobec nevadi ze rozbiju vztah ...?

a co ak sa zenac predstavi ako rovedeny? co ak on zvadza, ako ma dievca, ktore vezme dokonca tesne pred vianocami na vylet vediet, ze ho doma caka zena a deti?

nevera je hnus, a to pre ktorukolvek zo stran, ale vadia mi predsudky vydatych paniciek, ze ich muzi su lahkymi korystami a na vine su hlavne baby, ktore ich zviedli... vacsinou taki maju ovela viac toho na rovasi, ako si ich manzelky vedia vobec predstavit.

Jooe Ker

jednoducho povedane ,ze svoju hlupost ospravedlnujeme slovom biologia, porovnavanie ,geny a............

a reklama ? - i ta ma podiel ,pretoze ovplyvnuje mytus krasy a mytus ..bla...bla ... no realita je uplne ignorovana

lost

sweater

no v com mam vyhodu..
tazko sa to vysvetluje, ale skusim:
ak niekto plni svoje tuzby bezprostredne v momentalnom case, tj. som hladny - idem jest, som smadny - idem pit, som nadrzany - idem sexovat..
tak v takom pripade budem TAKMER VZDY A CELY DEN zanepradneny plnenim svojich tuzieb.
To v skratke znamena, ze niekto mi dokaze podsunut myslienku ze: "ak si chces zahrat hru, zahraj si, ved zabava je dobra"
napr. PC hry, filmy, playstation, a ine..
Co s tym ziskam?
uspokojenie potrieb,
co s tym stratim?
CAS!!!

Prirovnam to k mojmu psovi.

On pojde za kazdou suckou, jasne, ved preco nie :)
JEHO pointa zivota je rozsirit jeho geny tak velmi ako je to fyzikalne mozne, tj. idealne skocit na kazdu harajucu sa sucku.

A moj ciel?

Ja som clovek, muz, heterosexual. Znamena to sand ze som ako pes, zivera ?

Respektive.. Ja ma mv zivote iny ciel ako sa len zabavat (tj. stracat cas).

Mam raz zabavu atd.. ved preco nie.. no ale mam aj isty ciel, ktory chcem dosiahnut a nezit stale stale len pri tej zakladnej zabave :)

A mat ciel versus mat okamzitu zabavu, to dokopy vlemi nejde.. pokial sa clovek nenarodi s cielom uz splnenym.. (co nie je moj priklad :D )

Preto mam vyhodu, cim viac ludi sa bude zabavat, tym menej oni dosiahnu, tj. menej ulovia.

Tj. jazero ma 1000 ryb, existuje 5000 hladnych ludi, ale 4500 z nich sa len zabava. tj 500 ludi si , podla ich sikovnosti, rozdeli 1000 ryb. tj. 2 ryby na 1 hladneho.. lenze.. tam sa samozrejme pocita aj krivka distribucie sikovnost. tj 1. ziska cca 50 ryb, kdezto 500ty clovek ziska mozno 1/10 ryby, co ale nevadi.. ale predsa lepsie ako ten co ziska 0 ryb, lebo sexuje niekde v lese (tj. zabava sa) a potom musi driet na veceru, tj. rybu ktoru ulovi clovek co sa nezabaval :)

Neviem ci sa to da pochopit a ci to dava zmysel :D resp. ci je to co som realne myslel tou vyhodou :D pri taktychto myslienok sa clovek lahko zamota :)))

byt materialistom nie je ale nevyhnutne :) resp , kazdy je (napr aj ja) avsak.. aj napriek tomu si mozem povedat ze sa vzdam daneho vitaztva a nehcam vyhrat niekoho ineho (napr protihraca), aby sa potesil (nebudme predsa buran, ze vzdy budem vyhravat, za kazdu cenu)..

neviem ci sa to da spojit s povodnou temou, alebo je to uz prilisne oddobenie.. (jednoducho - nepodvediem zenu, len preto aby som uspokojil sam seba s inou, jej mladsou verziou, ejha, da sa to s povodnou tmeou spojit :))) )

sweater

lostik ja tomu nejako nerozumiem xD, aka je tvoja vyhoda? nieco malo som porozumel, utrzkovite, a ta posledna veta, mas pravdu, clovek je materialista, nato ti nechcem a nebudem odporovat, je to tak

lost

avsak k uspesnemu pareniu nepotrebujeme podvadzanie partnera(!)
staci aby zopar jedincov (cestovatelov) odislo do azie a uz sa genofond poriadne premiesa..

Jedine, naozaj JEDINE, co sa miesa teraz je fond bakterii ;)

Dovolim si tvrdit ze :
"nic netrva vecne"
moze povedat len clovek, a to v nic v zlom, ktory nema zivot vo vlastnych rukach ;)

"a za vsetko mozu ludia lebo im je stale malo a nikdy nemaju dost"
-spravne, je to dvojsecna zbran avsak..ak by nic nechcel, nepisali by sme si na nete, ale skrabali by sme na stenu jaskyne.. dvojsecna zbran sa da pouzit rozumne, alebo nie? (tu naozaj neviem, je to relativne.. aj vojna k tomu patri)

Ludom totizto vymyli mozgy media a televizia.. cize vsetko naokolo..
je jednoduchsie si povedat:
"ale srat na to, urobim to a basta, je to preda moj zivot"
ano ano.. SLABOCH si toto iste povie..

Malokto vie co chce, malokto,... ale nestazujem sa.. toto mi dava matematicku vyhodu v zivote.. mam menej konkurencie.. zije sa lahsie, tj. "lovi sa lahsie" presne ako v minulosti.. za cias ked bol clovek v jaskyni.. boli muzi (ci ludia) co sa len flakali, a fnukali.. a boli ti,co to vyuzili.. vid FED, Bilderberg, a ine (napr u nas PENTA..)
Ti, predpokladam, vedia co chcu, ale hold, vyuzivaju to v nedobro spolocnosti..
A presne o tomto je ten svet asi :D
Za par rokov co nad tymto uvazujem mi lepsia teoria nenapadla..

Cize v mojich ociach je blbost ak niekto povie ze clovek je polygamista, lebo potom ja poviem ze je to synonymum k slovu materialista. Nech sa skusi niekto z toho vykecat..