Dostanem odpoved ????

Príspevok v téme: Dostanem odpoved ????
HMM???

Mám jednu otazku a som zvedava ci mi niekto vie odpovedat ... preco zeny zvadzaju zadanych muzov a im to vobec nevadi ze rozbiju vztah , rodinu a preco blby chlapi podlahnu ?? a nechaju si rozbit rodinu pre jeden vecer ........ to fakt uz je to dnes pravidlom ?? uz sa nenajde nikto kto toho nie je schopny? to kazdy vztah musi skoncit podvadzanim ?? Uz normalne sa bojim mat vztah ze sa zalubim a viem ze co ma moze cakat .. co kazdeho caka .. kde je ta doba co chlapec ked lubil nepodviedol ?? preco nemozeme byt zeny jedine pre muza ako pre adama eva ?? co si tym dokazuju chlapi a co zeny?????? .... bola byy som rada keby tu reagovala aj osoba ktora podviedla co by mi na to mohla odpovedat .. smutne je to ako to dnes je .......

Maoam

pretoze ludia su polygamni

kedysi zili v skupinach/spolocenstvach, kde sa muz o zenu a dieta postaral tak prvych 3-4 rokov, potom uz dieta bolo dost velke a v spolocenstve bolo vela inych ludi rozneho veku a so starostlivostou aj zabezpecenim si jeden druhemu pomahali, takisto muzi casto zahynuli v boji, na love, zeny pri porodoch, takze nebolo ziadnou vynimkou mat za zivot viacero partnerov, casto sa davali dokopy mladucke dievcata a stari chreni, manzelstvo bolo vymyslene najmä ako materialna zabezpeka a kvoli spojeniu majetkov, malo to pramalo spolocen s laskou.... takisto je to vraj tak, ze po troch-styroch rokoch a niekedy aj ovela skor,nastava u paru obdobie,kedy sexualna pritazlivost upadava a nastava rutina, takze ludia su nachylnejsi na ziskavanie pozornosti, ubezpecenia ze su este stale atraktivni u opacneho pohlavia, staci ze je vo vztahu nejaky problem a riesi sa to unikom do novej afery.....

nerob si o vztahoch iluzie, usetris si velmi vela bolesti a sklamania

lilynka

ja mám partnera ktorému verím....a viem že aj keby je medzi 500 ženami nepodlahne ani jednej...až natolľko mu verím..(takže keby sa raz také niečo stane tak nebudem veriť už nikdy ničomu).....

sweater

treba sa nato pozerat realne ja netvrdim ze je to pekne, ale ty vazne veris ze adam a eva a vsetky tie ostatne vymysly? sexualny pud je preto taky silny aby bola zachovana populacia, ludia sa maju mnozit, monogamia je uz nas ´moderny vymysel´, ludstvo nieje urcene na taketo fungovanie, potom sa divime preco je si take zalostne male percento parov vernych, presne pre toto.