Problém s vlasmi

Príspevok v téme: Problém s vlasmi
Aďuš

Pred necelými tromi rokmi som bola u kaderníčky a robila mi melír. Lenže mi ho urobila asi silnejší ako mala a po čase mi zliezli vlasy na spodnej časy vzadu hlavy a dodnes mi nenarástli. Hoci to nie je vidieť, pretože mi to zakrývajú vrchné vlasy, nie je to práve najpríjemnejšie, pretože si nemôžem robiť niektoré účesy, ktoré by som si rada urobila. Preto by som rada vedela, či existuje nejaký prípravok na to, aby mi vlasy opäť narástli, či pomohla by mi len nejaká operácia?... ďakujem za radu

cajka

no ako vidim sme sa o tom bavili velmi davno. a len par pismenok tu pribudlo.. ja si myslim ze to farbenie ci dopadne dobre alebo nie zalezi od kadernicky. ked som nasla tu spravnu vzdy som bola spokojna aj ked som sa odfarbovala. avsak stacilo zmenit ju za lacnejsiu a skoncila som zas s vlasmi otrhanymi doslova.. podla mna nie kazda je seriozna ale skor pani podnikatelka ktora vsetko akurat takk odflakne . mne sa to stalo vaickrat ze mi dala malo farby potom domiesavala a vzdy som to mala flakate. chcela setrit.. ale zarata si nehorzne peniaze vraj za pracu? boze..

cajka

ahoj,
mne sa stalo to iste.. ale tym, ze mi dala zlu farbu a chcela ju stlmit.. natrela mi celu hlavu a odpadli mi vlsy zo zadu aj z bokov. uz je tomu rok a este mi stale nenarastli. a velmi vypadali. na koznom mi povedali ze to je zo stresu. uzivala som vsetko od zinku, revalidu az po kremik.. sampony skusala. ale nic nepomohlo. cakam uz to najhorsie. hanbim sa hrozne. chodit po vonku..

merynka13

ked uz nic ine,skus aspon zinok...ten ti podpori rast vlasov...neviem,ci aj v tvojom pripadE :/ ale aspon za pokus to stoji...:/

jankaaaaaaaaa

pochybujem ze to bolo tym melirom. melir mohol poskodit vlasy ale isto nie korienky tak aby z nich uz vlasy nerastli. bude problem niekde inde. zajdi na kozne