Laska

LLOOVVVE

tak si daj ulohu ze sa jej neozvy co najdlhsie ako vies ale fakt .. ver tomu ze to velmi pomaha aspon take tri dni a ked vydrzis viac uvidis :) ale skus to ju to bude isto trapit :) nedavaj jej najavo ze ma velku sancu nech sa snazi ona napravit co spravila :) a ked plakala ta vies ze ta chce

milujemju

Reaguje vzdy normalne uplne v pohode nereaguje nejak znechutene hej rozmyslal som nad tym ze co keby zavolala ona mne ze nebudem jej volat ja :)

LLOOVVVE

a ako reaguje hm? vies podla mna by si mohol jej prestat aspon tak na tri dni :) a keby bolo tak jak si myslis ze ta ma rada tak by jej to chybalo a by rozmyslala ze preco sa jej neozyvas :) nechaj ju sa troska potrapit nevyvolavaj jej :) toto na nu zaberie :) lebo ju to bude trapit :) nepchaj sa jej do zadku ked ta nechala nech sa viac trapi :) to bude super :)

milujemju

:) mm asi to tak bude a myslis ze sa mam citit trapne ked jej stale vyvolavam?? a chcem vediet ako sa ma a tak?

milujemju

hej hej musim ju uz zavolat von sak mi sme spolu chodili a dala mi kopacky ze ma uz nemiluje ako kedysi ale ja to tak nemozem nehat ja ked sa raz zamilujem tak neni to len tak a tak sme teraz aspon kamarati ale povedala ze ma lubi a po rozchode sme boli aj von a plakala mi na ramene ah

LLOOVVVE

radim ti povedz jej to lebo bude neskoro a budes lutovat zivot mas len jeden a nechci aby si lutoval ze si moohol nieco spravit a si nespravil .. skus to bojuj ked ta ma rada tak budes stastny aky si este nebol drzim palceky :)