zmenilo sa to

Príspevok v téme: zmenilo sa to
smutnusica

ahojste s priatelom sme uz dva roky a je to uplne ine ako na zaciatkuu , viem ze ma ma rad ale uz neni taky zalubeny neobdivuje ma tolko a tak , niekedy ma take obdobie ze je taky ale uz je to ine to ze ma miluje mi hovori aj mi casto dava pusu aj vsetko ale ked si spomeniem aky bol predtym ze ked sme sa pohdali cely den sedel doma a stvalo ho to a teraz je mu to ako keby jedno ze sa aj hadame ,,, ja neviem co mam robit mosno ma trai nepodstatna vec lebo ja som velmi citliva a myslim ze on mna uz berie ako samozrejmost ,,,

lilynka

ahoj,
vieš mám rovnako dlhý vzťah aj rovnaký problém ešte aj s tým , že som veľmi precitlivená a všetko vnímam intenzívnejšie ako to vlastne je.napriek tomu mám pocit ,že to nie je také ako na začiatku, to by mi ani nevadilo pretože nemože byť stále vo fáze zaľúbenia a ja to chápem ale napríklad niekdy mám pocit že mi hovorí ako robím niečo zle a pritom sa mu to zo začiatku zdalo milé a chutné a zrazu to je otravné a podobne....som rovnako zúfalá a momentálnom čase sme sa pohádali a cítim sa veľmi zle neviem ani či to už má vôbec cenu ale čakám.čas je predsa najlepší a uvidím čo bude .rozohdla som sa žiť pre okamih tak uvidím čo sa bude diať ale rozhodla som sa nič nesiliť a nechať veci tak.

flowerss

zbytočne sa trápiš hlúposťami, v každom ženskom časopise a na nete je predsa napísané ( a v tomto majú pravdu), že zamilovanosť trvá len určitý čas a potom príde tá skutočná láska...priateľ nemôže, a ani ty, byť predsa celý život ako na strunkách, vznášajúci sa v opojení zamilovanosti a neviem čo...to jednoducho musí opadnúť, lebo ľudia si na seba zvyknú.