Zvláštne krvácanie

Príspevok v téme: Zvláštne krvácanie
poradte

Prosím poraďte mi, asi tri dni sa vyskytlo také zvláštne krvácanie, teda ráno keď som vstala, alebo večer, utrela som sa po močení a bola to taká divná krv, jasnočervená, a akoby také krvné vlásočnice, nie menštruačná krv, ale ako keby výtok. Celkom som sa aj zľakla, neviem, čo to môže byť, vždy to bolo len raz za deň, potom už nič. Poraďte prosím, ak máte takú skúsenosť, ku doktorke pôjdem.
vďaka

ja520

Dobrí.Ja som stale mala výtoky,dokt mi predpisal niejáku masticku Potom sa mi spravila niejaka hrčka,doktor povedal že stojí môžem dostať rakovinnu kŕč maternice,predpisal mi inekcie a ani žiadne vyšetrenie mi nespravil či mám rakovinu,potom na druhy deň som mala výroky,posla som som zase do doktora a zobral mi niejaky vyter čo je to za infekciu,predpisal mi niejake čipky polygynax,zobrala som jeden čipok,a potom som začala slabo krvácať a k tému mestruaciu mám dostať až o 10 dní a neviem scoho,už neviem čo mám robiť,bojím sa aby som nemala rakovinu krck maternice,čo mám robiť som už zúfalá

poradte

praveze to nieje ako ranka na posve,ono to vyslo z krcka maternice,ked som mala nejaku ranku, tak to aj stipalo,ale toto nic

jajka001_

necitila si stipanie pri moceni? mozes mat zapal mocovych ciest. ale moze byt aj len ze ti praskla nejaka cievka. nemusi to byt nic vazne.