Čo vziať na svadbu?

Príspevok v téme: Čo vziať na svadbu?
marikakika

Ahojte. Viem, že táto téma nesúvisí so zdravím, ale potrebujem poradiť. O dva týždne máme ísť na svadbu priateľovmu bratovi do Čiech, bude to len taká malá, s asi 15 ľuďmi. Dar už máme kúpený, podľa mňa nie najlacnejší. Ale neviem, čo ešte máme vziať. Zobrala by som tortu, ale neviem, či tú 6 hodinovú cestu prežije. Ujo chcel zobrať víno, ale oni že víno nechcnú, tak ja neviem, čo by sa také hodilo, aby sme tam neprišli okrem daru s prázdnymi rukami. Fakt nemám žiadny nápad a svadba je už čoskoro. Prosím, poraďte mi...

Januliiii

Skus nejaky originalny darcek, napr. daj vytlačiť na vankuš datum ich svadby a ich mena...alebo na pohar ich fotku...nedavno som videla na vankusok vytlacene ,,Mr." a ,,Mrs." čo je po anglicky pan a pani :D na tejto stranke pinterest.com ...je vela inspiracii na originalne darceky :)

lochnes879

Skús kvety, ale možno ani tie neprežijú... torta asi ak bude v chladiaku, no a na svadby sa potom už len hádžu peniaze... takže asi plnú penaženku penazi :DD

blondula

mne sa velke bukrety nepacia a kupila by som malinku kyticku :P mna kvietky vzdy potesia :D ked uz dar mate,ja som raz videla taku velikansku flasu sampana ! to by som kupila a na to dala mozno nieco napisat ! sice vino nechceli,aj tak by som to dotrepala :D

Inner

Moznostou je aj umela kytica. Niekolko ich doma mam, su krasne, vyzeraju ako zive a skraslia byt. Alebo sa fakt opytajte, co by ste mali priniest...

lochness

alebo sa spytajte rovno co mozte/mate doniest.. ja by som sa napriklad kytici nepotesila, pride mi strasne otrepane a neprakticke vyhadzovat peniaze za kopu kytic ktore aj tak nakoniec skoncia niekde vyschnute v kosi (alebo sa daju do kostola, ako je u nas zvykom)... jedna dve kyticky je fajn ale ked kazdy z hosti dovlecie kvetinove hebedo tak je to prehnane a zbytocne podla mna :) zisti si co by este mladomanzelia chceli a ked povedia ze im nic netreba tak posluchni

lochness

ja by som brala len ten dar, ked hovoris ze nebol lacny a bude vas tam len par ludi, tak podla mna to staci... dalsia torta sa zide vzdy ked je vela ludi a ked nemusi clovek cestovat, v takomto pripade by som to nechala len na ten dar.. ved tam idete k nim oslavit peknu udalost, neposlu vas od dveri prec ked budete mat v rukach "len" dar :)

Heatherka

torta to prezije asi iba v prenosnej chladnicke, kvety to nepreziju si myslim.ale kytica by sa dala kupit aj tam, ci nie ? alebo teraz su IN sladke kytice, nie je z kvetov ale zo sladkosti ale v tej horucave cokolada tiez neprezije. ja by som dala upiect tortu a skuste si zaobstarat chladnicku do auta :)