Rodičia..

Príspevok v téme: Rodičia..
Katyka23

Mám asi "skoro" najhorších a nejlenivejších rodičov na svete. Nikdy nikam nechodíme a je jedno či rodičia majú dovolenku alebo si vezmú voľno, buď sa vyhovárajú na peniaze/myslím si že dať 3€na plaváreň nie je katastrofa/ alebo že sú unavení z roboty. Sú proste egoisti stále mi vyčítajú, že nič nerobím, lebo to ani nevidia, lebo nemajú na mňa absolutne žiadny čas! Ja by som aj iné veci robila, ale keď oni ma hneď skomentujú, že som neschopná, že to nerobím profesionálne atď, že mám byť dospelá... a Keď chcem byť dospelá, ísť si sama kúpiť veci do obchodu, rozhodovať sa s kým pôjdem von, tak vtedy zasa povedia, že som dieťa že nemám ešte 18r. Ja už len čakám kedy odbije táto hodina a deň a ja konečne môžem byť taká aká naozaj som, a nikto ma nebude dirigovať a nadávať mi. Naši sa stále hádaju kôli robote, kôli tomu že nikdy neboli pri mori atď... Závidia iným ľuďom preto ich ohovárajú a najlepšie je keď Vám povedia: Načo si tu?? .. a pýtal sa snáď niekto mňa či chcem ísť na svet?? nie som krásna, neviem hrať na hudobný nástroj, nemám auto ako detská v iných štátoch a zato som zlá? S nimi sa nedá po dobrom ani po zlom. Moja mam stále sníva o tajnom milencovi, čo by ju finančne podporoval, môj oco si lahne na gauč, a kuká telku. Tieto prázdniny sme nikde neboli, keď som konečne vyžobroňila aspoň nejaké peniaze na oblečenie, plaváreň.. tak mi povedali, že to mám na narodeniny... Oni vôbec nevedia si užívať život , a ja by som chcela aby sme spolu všetci niekde chodili, ale oni radšej doma sedia, a to ešte ani nenavaria pritom máme plný mraziak mäsa.. Vôbec si ma nevážia a jediné čo vedia povedať, že chodím vonku so staršími chlapmi, ale a tí si ma viacej vážia ako moji vlastní rodičia.. Viem, sú aj horšie prípady, keď rodičia chlastú, drogujú atď.. ale čo je toto za život? nikdy som nemala podporu v rodičoch v ničom.. Keď som robila skúšky a urobila som ich povedali: no to musel byť zázrak, alebo že som podvádzala... Vôbec nič o mne nevedia, a to tu žijem už niekoľko rokov, závidím sestre ktorá sa odsťahovala a býva vo svojom, a chce bábetko, naši jej odhovárajú, že nech si užíva život že dieťa je najväčšia hlúposť, tak keď ma nechceli nemali j*bať!... dneska ma už tak vytočili že až.. v NIČOM PRE NICH NIE SOM DOBRÁ!.. Hrozne túžim odísť, a bývať niekde s nejakým priateľom/frajerom v meste, a tak fungovať!... už naozaj nevládzem :-((

Katyka23

jajka.. nechápeš? je to o peniazoch, furt nadavaju po mne, kricia.. nemame dobre vztahy.. urcite zlepsi, ked tu nebudem doma byvat...

jajka001_

a si myslis ze ked budes mat 18 tak sa vsetko zrazu zmeni?
nerozumiem v com je problem, ved chod von, kam chces, naco ich chces tahat so sebou? ze by sa ti mali venovat? ved si uz velka, nemas 10 rokov.

Katyka23

Maoman.... vieš bolo to pred 17rokmi.... teraz je to už iné... a ťažko povedať prečo sama neviem.. som sa mala narodiť inde..

Katyka23

jajka001.... mala som 17r... veď tam som to aj písala, keď chcem konať ako dospelá, baviť sa s ľuďmi, hneď rázne odmietnu, nechcem ich klamať ,že idem von s babou keď to tak nebude... čakám fakt už na tie ´dalšie narodky ako na spasenie.. Nezaujíma ma , že ako oni.. ale že ho nechcú tráviť spoločne so mnou, oni vlastne ani sami nevedia čo by robili.. válali sa doma na gauči..

jajka001_

kolko mas rokov?
preco ta zaujima ako vasi travia volny cas? ved chod von s kamoskami a na starkych sa vykasli, to je ich problem