Nádor na mozgu

Súvisiaci obsah

patricia 248

mojmu priatelovi zistili nador...byvame spolu v anglicku a kedze ja som slovacka a on je poliak tak sa musime rozdelit lebo sa ide liecit do polska....jeho nador ma vo velkosti 12cm....nevieme co bude....bojim sa ze ho uz nikdy neuvidim :(

asdf1

Ahoj Lusesyta, mala by si ísť na MR, tam by zistili, že ako je to s tým nádorom teraz. Podľa mojich skúseností tieto príznaky môže vyvolať nádor mozgu.

Stelaa

Ahojte rozhodla som sa prispieť do tejto témy, na základe mojich zdravotných problémov som sa začala viac zujímať o zdravú stravu a rôzne vitamíny a doplnky na podporu imunity a podobne. Sama som začala s učívaním čínskej huby Reishi a v tejto oblsti som sa dočítala aj o ďaľšej hube s názvom Podkovičník/Ohňovec , píšu tam že pri užívaní tohoto doplnku spozorovali spontánne zmenšovanie nádorov na hlave. Sama som to nevyskúšala, ale tak podľa mňa to za vyskúšanie určite stojí. Dá sa kúpiť v rôznych internetových obchodoch s doplkami.
Držím palce.

okoloiduciXY

možno by nebolo na škodu prečítať si tento príbeh:
-odkaz odstránený-
pokiaľ tým linkom porušujem nejaké pravidlá (prípadne tie nepísané) tak sa vopred osprvedlňujem, nečítal som ich totiž...

Lusesyta

Príjemný dobrý večer,
mám 22 a pred tromi rokmi mi zistili nádor na mozgu. Nebol velky tak sa lekari rozhodli ho sledovať a nie operovať.
Asi pred rokom sa mi zväčšil lenže aj posunul. Bolo mi to vysvetlene tak ze vrástol dnu do mozgu a nemôžu ho vyoperovať.
Problém je že asi pred tromi týždňami som sa začala cítiť veľmi divne. Mám zvýšené bolesti hlavy, najmä v mieste kde je nádor, som veľmi unavená,cítim sa vyčerpanejšia, večerami mám závrate a veľmi sa mi točí hlava a je jedno v akej polohe som a ráno sa budím s pocitom na zvracanie a niekedy aj zvraciam.
Môže to mať niečo spoločné s nádorom? Má tu niekto podobné skúsenosti? Ďakujem :-)