Nádor na mozgu

Súvisiaci obsah

nat...

Miro sice vulgarne ale je to pravda v BA sa caka aj 2 mes to viem isto kedze moju mamu tam operovali cakala 39 dni lebo to bolo akutne a pred operaciou ako je je mozog tam bola uz 5 dni a nie niekto napise za 2 dni ... je to ubohe si robit srandu a takto vazne

miro.26

hovadina !!! picovina !!! ludia s IQ nula este komentuju !!! ja som mal tumor na mieche cakacka bola az 3 vyse mesiaca tak isto kazdeho koho len poznam !!!! a niekomu zistia a na 2 den....a debili este veria....

[zruseny1]

livka, u nás v rodine bol tiež taký prípad, ale jeho už ani operovať nechceli..bolo by to zbytočné
a ty si mladá, zvládneš to pevne verím... a potom o tie dva tri týždne už budeš s blízkymi, tí ťa tiež podržia
už o tom prosím ťa nečítaj, nestresuj sa ešte viac...tvoj anjelik si ťa podrží :))) a potom sa nám ozvi keď už budeš fit, brázdiť new yorské ulice :)

allie

tak zelam vela stastia a neboj, si mlada silna, dostanes sa z toho. prajem nech mas okolo seba fajn ludi v nemocnici, ked uz ta rodina je daleko. po zakroku hned nelietaj, radsej si pockaj na tych svojich. je urcite prijemne byt co najskor v takychto chvilach doma, ale keby vyvstal nejaky zadrhel je lepsie mat po ruke lekara, co ta operoval, na slovensku je neurochirugia dost drsne oddelenie.

drz sa!

livka88

držím vám palce..už som prečítala o tom všetko čo sa dalo, posledné dni len sedím a čítam o tom, bo sa bojím strašne..rodina za mnou teraz prísť nemôže, môžu až o 2-3 týždne a mne lekár povedal, že po operácii mám oddychovať a ne lietať:/

allie

hej a verim ze ostane. len ta to mala poriadne komplikovane a trvalo to vsetko mesiace. skus si co najviac pozistovat o svojom nadore, ake su vsetky moznosti liecby a tak. dnes su k dispozicii rozne gama, cyber noze etc. aj ked predpokladam ze v NY bude vybavenie tvojej nemocnice technicky na urovni, ale je vzdy dobre mat prehlad, pokial nemas znamych lekarov. urcite to zvladnes! tvoja rodina ta moze prist pozriet? niektori doktori totiz nedoporucuju par mesiacov pred zakrokom lietanie..