Nechraneny anal s prostitutkou

Príspevok v téme: Nechraneny anal s prostitutkou
Milan H.

Dobry den! Mal som pred par dnami najprv nechraneny oralny styk s prostitutkou na private. Ona ho mala v ustach dlho, ja som len parkrat olizol klitoris. Bol som vsak dost opity, cize uplna erekcia sa nedostavila ani po dlhom orale z jeje strany. Tak som zacal masturbovat a tesne pred vystrekom mi stvrdol, co som vyuzil na nechraneny analny styk. Netrval dlho, lebo som si nejak v tej opitej hlave uvedomil, ze robim sprostost a nasadil si kondom. potom sme mali klasicky sex az do vyvrcholenia. Mam z toho strasny pocit. jednak sa bojim nakazy a jednak mam priatelku a rozhodne nechcem nakazit ani ju. Stalo sa to pred 4 dnami a mna dnes zacalo dost neznesitelne boliet hrdlo. Viete mi povedat, aka vysoka je moznost nakazy? Nie len HIV, ale aj ostatne pohlavne choroby. Ziadne ranky ani nic podobne nemam ani ja a nebadal som ani na nej. vdaka

sati 19

Najlepšie urobíš,keď zájdeš čo najskor za urologom povieš mu čo a ako a necháš sa vyšetriť a urobiť si testy.Nikto ti tu na fore neporadí,to sú len také polemizovania a dohady.A priatelke nič nehovor,len sa vyhýbaj styku-kým nebudeš mať vysledky od lekára,niečo si vymyisli,že si chorý,alebo hocičo...vela šťastia!

ta3

Ja nezvyknem ludom v tazkostiach este prikladat, mam s nimi sucit, ale sorry Milan, s Tebou nemam ale naozaj ziadny, dostal si, o co si si koledoval, je mi zle z toho co pises, Lost, nemylis sa o inteligencii futbalistov, pravdaze cest vynimkam, osobne som tiez v mladosti s jednym mala docinenia a ten nemal v hlave tiez celkom nic okrem futbalu a sexu a tiez dobre nedopadol, ano je to smutne, ze takyto bezcharakterni ludia zarabaju miliony, kym naozaj odbornici, co maju v hlavach a nie v gatiach su nezaplateni

lost

Milan H.

"som futbalista"

no teraz si potvrdil teoriu (s ktorou som do dnes velmi nesuhlasil), ze fubtalisti su najzbytocnejsi ludia na svete :D

tak toto zaraba miliony?

dpc.. svet je vskutku nespravodlivy :D byt doktorom, ani ta neostetrim :D

dufam ze dostanes z tohto insomniu, to by ti maximalne stacilo, kam sa hrabe HIV ;)

User_37597

ty vole ty si imbecil.a este aky!
naco si si nasiel frajerku ked si si isiel vrznut po par poharikoch s kur.ou?saozrejme vyhovorka jak svina ze si sa opil.to su vsetci futbalisti tak primitivny?akoze sorry no ty sa ides dusovat ze ci si neni nakazeny a este si aj taky drzi ze to neplanujes povedat frajerke?a dalsia vec teraz pises ze ona je tehotna?a to si sa akoze dozvedel az po trtkacke ze mas frajerku tehotnu?maj aspon trocha chochmesu a ak je frajerka pred tretim mesiacom povec jej to nech sa sama rozhodne ci chce decko s takym clovekom kt si spava s kur.ami.akoze sorry ze som taka hruba no nevidim dovod byt na teba mila.!!!

Milan H.

Jasne, ze som totalne posraty! Ja nie som jeden z tych, co by behali po bordeloch. Dokonca, bola to moja "premiera". Vyrazili sme so spoluhracmi do kosic (oni su v tomto smere skusenejsi), dost vela som popil a vsetky zabrany isli stranou. Som v neuveritelnom strese. Priatelka je tehotna, planujeme svadbu. Ja viem, ze som spravil zivotnu chybu, ale uz to neodcinim. A povedat jej to nemozem. Strasne by som jej ublizil. K doktorovi urcite pojdem, ale neviete mi dovtedy aspon poradit, aka velka je sanca, ze som nieco chytil? Ako hovorim - klasicky sex bol s kondomom, ale predchadzal mu dlhy oral a kratky anal bez kondomu. Neexistuje nejaka percentualna statistika, alebo nieco take? Mam fakt obrovsky strach.

0vecka

neviem na co mu nakladate... podla mna je teraz posraty ako mestsky chodnik... podla mna sa to za urcitych okolnosti moze stat... clovek si vypije ma chut ho tam dotiahnu a je to ...

inaq nexcem strasit ale kazdy vie ze je to zakladna otazka ci ide bez ochrany a ak povie ano tak rychlo prec lebo to znamena ze je nakazena a je jej to uz jedno...no ale na druhu stranu aj kebyze ma AIDS co skor nie ako ano tak to vobec nemusis mat... chod za doktorom a uvidis...

Heatherka

HIV A AIDS
Za 3-8 týždňov po infekcii dochádza u cca 50% infikovaných k príznakom akútnej HIV infekcie, obvykle v podobe chrípky. Tie spontánne miznú a nasleduje dlhé obdobie bez príznakov, keď však dochádza k zmenám v imunitnom systéme. Tie vedú napríklad k kvasinkovej infekcii úst, vonkajších genitálií a pošvy, k výsevu pásového oparu, k zápalom vaječníkov a k celkovým príznakom, ako je únava, hnačky, chudnutie a horúčky. Pridávajú sa infekcie virové, bakteriálne, kvasinkové a parazitárne.

AIDS je pozvoľne sa vyvíjajúca choroba, ktorá sa prejavujecelkovými príznakmi, ako sú strata telesnej hmotnosti, zväčšenie lymfatických uzlín a potenie. Chorí sú veľmi vnímaví aj na určité typy pľúcnych infekcií, infekcií tráviacej sústavy a určité typy rakoviny. Človek nainfikovaný vírusom HIV nemusí mať nijaké príznaky, prípadne podľahne na jeden či dva týždne ochoreniu, ktoré príznakmi pripomína iné vírusové ochorenia (horúčka, bolesti hrdla, zväčšenie lymfatických uzlín, bolesti svalov a celkový úbytok energie). Ďalšie mesiace a v mnohých prípadoch potom i celé roky uplynú bez akýchkoľvek príznakov choroby. V tomto inkubačnom období však môže človek preniesť infekciu na iných ľudí.

je tam bolest hrdla ale inkubacna doba 3-8 tyzdnov.... Moze byt aj nemusi ... Zajdes na testy a uvidis ...