Potrebujem schudnut vela vela vela 30 kg a viac

Príspevok v téme: Potrebujem schudnut vela vela vela 30 kg a viac
alenka1983

cavte potrebujemems kamoskami schudnut od 30 - 45kg aby sme sa dostali do spolocenskyu akceptovatelneho stavu.
prosim tintitka 55 kilove co chcu mat 50 nepiste ( nediskriminujem ale.. :)) lebo to je fakt ina kava, ani prosim nech nepisu devy ktore sa nas chcu spytat ako pre boha sme sa dostali do takej tucnoty a preco sme sa neovladali ---- pravda ciastocne ale uz sa stalo plakat nad rozliatym mliekom nema vyznam.
Prosim iba zienky co fakt chcu schudnut a maju fakt velku nadvahu .
Hlavne prosim pridajte sa tie ktore uz vela vela schudli bude nas to motivovat.teda aby sme to mali vsetko v takom konstruktivnom charaktere a aby sme nieco aj docielili.
Dakujeme

ssiska

malaanka,ahoj

kupila som kettler, je kvalitnejsi
mesto Pezinok

vrtacka, malaanka

odkial ste, kolko ste uz schudli?

malaanka

ssiska
aj ja ťa tu vítam.Aký rotoped si si kúpila?A odkiaľ si?
Milky,vrtačka
včera som sa prinútila niečo zjesť.Dnes je to už lepšie,horúčku nemám,tak si idem pridať pohyb.Aspoň prechádzku?

ssiska

kúpila som si rotoped a dvd na cvicenie, tak mam aspon pocit, ze niekto cvici so mnou

vaha dnes rano 83 kg (o tyzden kontrola)

vrtacka

ssiska, ale je uplne skvelé, že to berieš s úsmevom :) aspoň, že tak..ja už si tiež zo seba uťahujem, ale aspoň, že to ide dole..
pohyb je fakt dôležitý..bez neho to neide. Aký pohyb máš?

ssiska

vrtacka,

vsak uz na mna niet oblecenia, brucho ako v 8.mesiaci, v lekarni mi odmietali predat lieky na kasel z dovodu tehotenstva! tak som im vylozila to sadlo na pult :-)))

inak uz som 5 kg dala dole za rok, ani neviem ako, ale teraz to stoji, asi chyba pohyb...

vrtacka

Milky,
ale rezeň :D aspoň mu to padlo dobre, no :). Aj keď neviem, čo na to jeho telo, okrem pribratia...
sisska, a prečo si sa rozhodla chudnúť? a parťáčka, alebo parťák je super :)

ssiska

tak od dnes idem na to, vecer lahke cvicenie a od zajtra lahka strava, este by sa zisla nejaka partacka na spolocne vychadzky

ssiska

tak od dnes idem na to, vecer lahke cvicenie a od zajtra lahka strava, este by sa zisla nejaka partacka na spolocne vychadzky