Potrebujem schudnut vela vela vela 30 kg a viac

Príspevok v téme: Potrebujem schudnut vela vela vela 30 kg a viac
alenka1983

cavte potrebujemems kamoskami schudnut od 30 - 45kg aby sme sa dostali do spolocenskyu akceptovatelneho stavu.
prosim tintitka 55 kilove co chcu mat 50 nepiste ( nediskriminujem ale.. :)) lebo to je fakt ina kava, ani prosim nech nepisu devy ktore sa nas chcu spytat ako pre boha sme sa dostali do takej tucnoty a preco sme sa neovladali ---- pravda ciastocne ale uz sa stalo plakat nad rozliatym mliekom nema vyznam.
Prosim iba zienky co fakt chcu schudnut a maju fakt velku nadvahu .
Hlavne prosim pridajte sa tie ktore uz vela vela schudli bude nas to motivovat.teda aby sme to mali vsetko v takom konstruktivnom charaktere a aby sme nieco aj docielili.
Dakujeme

vrtacka

maalanka, ďakujem za recept, znie to veľmi dobre, bez tej sójovej omáčky u mňa a možno aj bez syra, ale mňam :) ďakujem. Vyskúšam to niektorý deň, dnes som si akurát kúpila kilo mrkvy..
Uf ak si po takej operácii, tak sa len šetriť a časom možno. Držím palce.
Ja si varím práve brokolicovú polievku, už rozváňa, tak sa na ňu teším, lebo som mala chuť na ňu už riadne dlho..

malaanka

ešte som zabudla.
Pred jedením si dáme na perkelt postrúhaný nízkotučný syr alebo uvarené vajíčko-tiež postrúhané.
Možno zjesť až do sýtosti ne obed aj na večeru.
Používa sa pri očiste organizmu.

malaanka

tak tu je recept na mrkvový perkelt so syrom alebo v vareným vajíčkom:
Očistenú, na tenké krúžky nakrájanú mrkvu pridám k cibuli,ktorú som opražila na osolenom olivovom oleji.Cibuľu krájam na tenké rezančeky.Chvíľu to všetko osmažím,potom pridám čierne mleté korenie,pol čajovej lyžičky mletého rozmarínu a rascu alebo koriander.Premiešam a prilejem asi 2-3 polievkové lyžice sójovej omáčky(ak ti nechutí,nemusí byť)Chvíľu osmažím za stáleho miešania a pridám asi 2 dcl vody.Pod pokrievkou varím dovtedy,kým sa neodparí voda.
Toto je recept od Mačingovej a je s 1 kg mrkvy.
Chodím na prechádzky,ale len s tlačiacim vozíkom.Som po operácii krčnej chrbtice a mám pooperačné komplikácie.
Pôjdem do kúpeľov,dúfam,že sa mi stav zlepší a budem môcť aj cvičiť aj veľké prechádzky.

vrtacka

malaanka, mrkvový perkelt? to znie úžasne, mohla by si dať recept? :) A nemôžeš chodiť ani na prechádzky?
Ja viem, že by som mala jesť pravidelne, ale nedá sa mi vždy a nechutí mi veľakrát. Snažím sa. A prechádzky stíham, keďže to mám v rámci oddychu a trávenia času s priateľom (športovo založený), takže spájam príjemné s užitočným. Aj som cvičila posledné dva týždne aspoň 2krát do týždňa, ale to teraz nestíham a ani nebudem, ale zase sa k tomu o mesiac vrátim, lebo mi to robila veľmi dobre. Ale aj prechádzky robia svoje...Skús.
Inak recepty by som vám aj nejaké dala, ale ja varím strašne strašne jednoducho. Všetko miešam so zeleninou. Akurát sa chystám spraviť brokolicovú polievku niekedy, lebo mám na ňu strašnúúú chuť :). Nech sa Vám darí :).

malaanka

Jancina
vitaj medzi nami.
Ja si robím na jedenie niečo od Mačingovej,nevarím všetko podľa jej knihy,ale hlavne večere boli pre mňa problém.
A keď málo ješ,to nie je dobre.
Pozeraj alebo si stiahni "jste to co jíte".Aj tam baculky väčšinou málo jedli a napriek tomu priberali.
Ja nemôžem zo zdr. dôvodov cvičiť a tak chudnem len úpravou stravy.
Zajtra na obed si budem robiť mrkvový perkelt.
Budem rada keď si budeme vymieňať nejaké jedálničky a recepty.

vrtacka

Ahojte,
mne sa darí celkom fajn, zhodila som 4 kilá v podstate. Jem ale málo podľa mňa a nepravidelne. Veľa sa hlavne prechádzam, každý druhý deň aj 4 hodiny. Celkom to zaberá. Som spokojná, trocha unavená, lebo sa učím na štátnice a chodím do práce ešte k tomu.
Držím palce baby, a aj k maturitám. Je to stres, takže si nerob ťažkú hlavu z toho, že váha stojí. Venuj sa škole a po škole to všetko dobehneš :). Uvidíš ako ti odľahne...

Jancina

Ahojte, je uzasne ako sa drzite a chudnete, aj ja potrebujem schudnut, a to vela (30kg) mavam obdobia, kedy sa stravujem velmi zdravo a aj schudnem a citim sa lepsie... a potom za nejaky cas sa zase "pokazim" a som tam kde som bola... Takze sa tymto dnom pridavam k Vam :) a snad sa mi to konecne podari... :)

malaanka

xoxo
to nevadí,že stojíš na váhe,teraz máš stresujúce obdobie.Len nezabudni veľa piť aj s nedostatku tekutín môžeš byť unavená.
A tlak mávaš vysoký alebo len teraz pred maturitou?Kedy maturuješ?Držím ti palce,neboj všetko dobre dopadne.

xoxo

ja akosi nepokracujem stojim na vahe..

a maturujem cize mam trosku vysoky tlak poslednu dobu a som unavena nic sa mi nechclen sa nsazim vydrzat sediet est enad knihami..