Potrebujem schudnut vela vela vela 30 kg a viac

Príspevok v téme: Potrebujem schudnut vela vela vela 30 kg a viac
alenka1983

cavte potrebujemems kamoskami schudnut od 30 - 45kg aby sme sa dostali do spolocenskyu akceptovatelneho stavu.
prosim tintitka 55 kilove co chcu mat 50 nepiste ( nediskriminujem ale.. :)) lebo to je fakt ina kava, ani prosim nech nepisu devy ktore sa nas chcu spytat ako pre boha sme sa dostali do takej tucnoty a preco sme sa neovladali ---- pravda ciastocne ale uz sa stalo plakat nad rozliatym mliekom nema vyznam.
Prosim iba zienky co fakt chcu schudnut a maju fakt velku nadvahu .
Hlavne prosim pridajte sa tie ktore uz vela vela schudli bude nas to motivovat.teda aby sme to mali vsetko v takom konstruktivnom charaktere a aby sme nieco aj docielili.
Dakujeme

malaanka

babenky
čo sa stalo,snáď ste to nevzdali?
Ja sa snažím večere bielkovinové a trochu si to prispôsobujem podľa Mačingovej knihy "najedzte sa do štíhlosti".Dala by som sa aj na 28 dňový detox,ale čakám na kúpeľnú liečbu,tak až po návrate.
A čo vy ostatní,ako sa vám darí?

malaanka

Milky
ďakujem.
A vydržíš na obed jesť len puding?Mne sa to vidí málo.
Skúsim sa riadiť podľa kalórii.

vrtacka

malaanka,
ja ten očistný deň nedám teraz určite. Skúšala som, mne bolo akurát tak zle a točila sa mi hlava. Nechcem sa takto vysiliť ani na jeden deň, lebo nemám teraz toľko času, aby som ten jeden deň stratila. Radšej si pôjdem zakorčuľovať na 3 hodinky, ako jeden deň nejesť. Potrebujem chodiť do práce, veľa sa učiť, pohybovať sa, takže musím hlavne jesť a tiež spať (to je u mňa najhoršie, zvyknúť si normálne spávať).
Milky, ak toto presne dodržiavaš každý deň, hlavne tie hodiny, tak vau...
Mne pohyb robí výborne teraz..konečne je teplúčko, tak sa vytešujem. Dnes to bude len prechádzka dlhá, ale včera som cvičila, zajtra ráno pôjdem na korčule, alebo si dám kalanetiku...

Helus

milky mas to pekne napisane,vidim,ze to bez toho cvicenia nejde,lopta a rychla chodza na mna nejako nezabera,budem musiet pridat.

Milky

6:00 mlieko s vanilkovym proteinom 600kCal
9:00 cokoladove ovsene vlocky 250kCal
12:00 puding 150 kCal
15:00 bebe keks 150 kCa
.. vsetko toto mam pripravene v nadobkach

18:00 xx

21:00 ochuteny tvaroh 200 kCal

spolu 1300kCal
podla toho, ako v ten den cvicim, dotlacim o 18tej do tych 1800kCal.
To jest ak necvicim, tak pecene maso, rezen, skratka domacu varu za 500kCak.
Ak cvicim, tak dva rezne s chlebom, parky, zakusok alebo cokolvek za 500Kcal + to co vycvicim.

Vyhovuje mi to takto, lebo cez den mam vsetko so sebou pripravene.
A hmotnost ide bez problemov dolu, lebo sa neprejedas, t.j vydas viac, ako prijmes.

malaanka

vrtačka
no konečne sa niekto ozval.
Nič si nerob z tých kg,vidíš,že po strese to ide pekne dolu.
Ja som ten očistný deň vydržala a dávala by som si ho aj častejšie,ale Milky doporučoval len tak raz za dva týždne.Treba piť veľa tekutín a potom by hlava nemala bolieť.Keď som cítila,že ma začína bolieť hlava,hneď som zvýšila príjem tekutín.
Chvalabohu,že je teraz dostatok zeleniny a ovocia,máme si z čoho vyberať.

Milky
daj nám sem jeden deň tvojho jedálnička pri chudnutí.Mne nejako chýba inšpirácia.

vrtacka

Ahojte,
takže dlhšie som sem neprispievala...málo času, končím so školou, diplomovka mi dala riadne zabrať. Pokazila som si celý režim, spávala asi 3 hodiny denne, žiadny pohyb, nepravidelné jedenie. Nabehli mi naspäť kg, opäť to bolo 92...strach a hrôza.
Tento týždeň som nabehla na normálny režim, spávam pravidelne, pohyb každý druhý deň, plus skoro každý deň prechádzky, začala som užívať vitamíny na imunitu, keďže ma obchádzajú aj choroby neustále. Cítim sa konečne výborne, jem strašne veľa zeleniny. Ovocie nemôžem, prejavujú sa mi alergické reakcie, takže sa krotím pri jablkách aspoň. Zišli dole za tento týždeň 2 kg, cítim, že som sa prečistila, pričom sa snažím jesť 5krát denne. Uvidíme, snáď mi to vydrží...
malanka, ja som jeden deň bez jedla nevydržala, skúšala som, ale mňa po 12 hodinách nejedenia bolela hlava a žalúdok...

malaanka

Milky
veď práve preto som sa pýtala,lebo nejako stojím na váhe.
Vieš,že mám pooperačné komplikácie a cvičiť nemôžem,tak chudnem len úpravou stravy.
Ako sa ti darí?