Potrebujem schudnut vela vela vela 30 kg a viac

Príspevok v téme: Potrebujem schudnut vela vela vela 30 kg a viac
alenka1983

cavte potrebujemems kamoskami schudnut od 30 - 45kg aby sme sa dostali do spolocenskyu akceptovatelneho stavu.
prosim tintitka 55 kilove co chcu mat 50 nepiste ( nediskriminujem ale.. :)) lebo to je fakt ina kava, ani prosim nech nepisu devy ktore sa nas chcu spytat ako pre boha sme sa dostali do takej tucnoty a preco sme sa neovladali ---- pravda ciastocne ale uz sa stalo plakat nad rozliatym mliekom nema vyznam.
Prosim iba zienky co fakt chcu schudnut a maju fakt velku nadvahu .
Hlavne prosim pridajte sa tie ktore uz vela vela schudli bude nas to motivovat.teda aby sme to mali vsetko v takom konstruktivnom charaktere a aby sme nieco aj docielili.
Dakujeme

lenulik6

Ladinka a v com konkretne potrebujes poradit? Ja chodim na jednu super stranku o chudnuti a tam je forum mozes sa zaregistrovat a poradia ti skusenejsie ako ja. ale nieco uz viem aj ja. za tie roky. Tak sa mozes pytat. Najlepsie je zacinat postupne. Upravit pitny rezim a stravu. Pridat pohyb, ktory ta bude tesit.

lenulik6

Ahojte dlho som tu nebola. Naposledy pred rokom v den kedy mi vyskocilo koleno kvoli mojej vahe. A odvtedy som neschudla. Teraz mam 97 kil, ale uz som sa do toho pustila aj ked musim doladit nejake veci este. Je tu este niekto kto potrebuje schudnut viac ako 30 kg. Ide mi o podporu a dobre rady. Dakujem.

zj

odpoveď pre Milky
Za rady som zaplatila 24 € a chodila som do strediska každé 2 týždne po dobu 3,5 mesiaca t.j. 9 návštev po cca 1 hodine konzultácie t.j. cca 9 hodín delena 25. Takže jedna hodina konzultácie ťa vyjde na 2,77 € tých konzultácii je toľko koľko potrebuješ cena sa nazvyšuje je fixná 25 €, No a keďže kg, ktoré si nabrala si si aj zaplatila. lebo si ich investovala do jedla z ktorého si pribrala tak si jedlo v podstate znova musíš kúpiť. A je len na tebe aká budeš disciplinovaná a koľko chceš zhodiť a podľa toho toľko investuješ aj do jedla. Jedno jedlo stálo 3,17 € čo je menej ako zaplatíš na menučko v reštike a nepriberieš z toho ale schudneš.

Michaella29

chcela som sa sa niekoho opytat pribrala som po lieceniach na psychiatriach asi 30kg no a otazka znie ci sa mi podari schudnut aj ked beriem lieky?? asi 12 denne na psychiku

hedka

Ahojte kočky,dávnejšie som písala,že som sa dala na boj s nadváhou,podarilo sa mi zchudnuť 25 kg od februára minulého roku,momentálne stojim na váhe dlhší čas,ale potrebujem ešte schudnuť 10-15kg,dufam že sa mi to podarí,som na zdravej strave + cvičenie,stacion.bicykel a menšia zostava cvikov.Je to všetko v hlave,treba si tam upratať,žiadne lieky nepomožu!!!Držím Vám všetkým palce!

malaanka

Milky
kalórie nepočítam,ani si nezapisujem čo som zjedla,ale snažím sa stravovať zdravo,pridala som malé prechádzky (ja chodím s vozíkom na tlačenie) a podarilo sa mi schudnúť 2 kg.Veľmi sa tomu teším.
A ty si na tom ako?Akú drastickú diétu teraz držíš?Napíš mi na mail.
Lenulik6
ako sa ti darí?
martin vp
odkiaľ si?Ja by som potrebovala zmerať tuk v tele.

Milky

Ahojte alenka, malaanka.
Skoda, ze nereagovala ZJ.. Strasne som sa tesil.
Malaanka, ako pokracujes s ratanim kalorii?