je chyba vo mne?

Príspevok v téme: je chyba vo mne?
xka

Som s priatelom uz 3 roky a tolko spolu aj spavame.Problem:prstami ma dokaze urobit vzdy(ked mi drazdi klitoris)ale inak nie...Ja ho proste vo vnutri necitim...Je chyba vo mne?Som snad frigidna alebo co??!!Alebo je chyba na jeho strane?Je to moj prvy priatel a tak to nemam s cim porovnat.Viem ze aj jeho to trapi.Aky mate na to nazor?JE CHYBA VO MNE?

arriela

nie je to v tebe..mala som rovnaky problem a nie s jednym ale s niekolkymi..potom prisiel moj terajsi priatel,spravil ma prstami vo vnutri na prvy krat a teraz s nim takto mozem zazit aj niekolko orgazmov za noc

natalia222

Baby, nič si z toho nerobte.Mňa bývalý tiež ináč neuspokojil, iba klitoriálne.Ale vraj každá z nás má bod G,len si musíme nájsť toho správneho "prieskumníka" a ten nám ho objaví.Hlavne skúšať nové a nové polohy a raz budeme lietať v oblakoch. Verím tomu...Tak držím palce. Pa

grétuška

vyskúšajte inú polohu!!!! niekedy to ide... hm? treba skúšať a skúšať alebo si kup nejaky fajny lubrikan od DUREX napr.... tie su super .)

xka

ja som uz z toho zufala.ako je mozne ze ked je dnu necitim to??? mam pocit ze asi ani nikdy nebudem vediet co je to poriadny sex.....

grétuška

ahojko mojka, ja mam podobný problém, ale mňa neurobí ani len prstami a tiež mám miestami poct, že ho necítim... neviem ako by sme si pomohli :)