Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kamoška je 100krát krajšia

Príspevok v téme: Kamoška je 100krát krajšia
Smutna888

Je to moja najlepšia kamarátka a tým pádom sme veľmi často spolu. Ale ja to už nezvládam. Vždy keď niekam ideme , každý si všíma len ju, jej krásnu prirodzenu porcelanovú tvár, jej modré sklenené oči, nádherné blond vlasy , jej dlhé nohy, šarm a ja si pri nej pripadám ako nejaká šedá myš. Som celkovo škaredá -nie dokonala postava, riedke vlasy , nesúmerná tvár... Nikto o mňa nikdy nezakopol a pri nej sa to ani nedá. Neviem či aj trošku nežiarlím ale velmi ma to štve. Sme super kamosky,prežili sme spolu krásne chvíle ale to , že sa točí celý svet okolo nej ma už dosť trápi.Pritom vôbec nie som utiahnutá ,s mojou povahou sa v pohode bavím. Ale jej krása mi urobila akurát to , že mám sebavedomie na bode nula . a v tomto svete je aj tak vsetko len o kráse. Na základnej skole to až také nebolo-svet sa tocil aj okolo mňa ale teraz na strednej je vsetko o nej.

sissi_ brune

a hovori sa ze blondynky su sproste ... nic v zlom ale nestela by som byt blondynka blondava blondyna nlondava takze o je si jedine co jej nemusis zavidiet.

jessi_ 1111

a y jej zavidis?? kazdy je krásn a dokonaly taky ak y je. a nikto by s nemal za seba hambit je to normalne hriech. urcite si krasna.

elke22

ahoj Smutna.. tak ako ti uz pisali predo mnou, kazdy je niecim vynimocny a skutocne je najdolezitejsie to akym si clovekom.. tvoj intelekt, komunikacne schopnosti, empatia a podobne sa podla mna ceni viac ako len prijemny vyzor. no chapem, ze sa hlavne v mladsom veku mozes kvoli tomu trapit. neskusala si sa kamaratke (po fyzickej stranke) trosku vyrovnat, resp. co keby si na sebe zapracovala? zacala cvicit, mozno zmenila styl obliekania, make-upu a tak? akonahle spozorujes zmenu k lepsiemu, urcite sa to odrazi aj na tvojom sebavedomi a budes sa citit omnoho lepsie. ja som niekedy tiez prezivala pocit, ze by som mohla vyzerat aj lepsie, no zacala som pre to nieco robit a teraz som so sebou relativne spokojna.. skus, pomoze to! drzim palec

sway.

WTF? Genesis ma v tomto pripade pravdu :-)
A ty zakladatelka,popracuj na sebe,lebo je nechutne,co tu pises o kamoske.Nikdy nevies co ona preziva..

tpch

Sice som necitala okrem prveho prispevku ani jeden dalsi, ale zaujimalo by ma, ako prisla ta krasna kamoska k sklenenym ociam. To jej niekto vypichol tie povodne?

Maros75

Genesis........nudis ma a strasne.
Som si myslel,ze s tebou sa da rozumne bavit,ale ty si jedna velka kopa hnoja,ktora si mysli,ze je najvonavejsia.
Uff.........som rad,ze tvoj smrad uz necitim.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.