Kamoška je 100krát krajšia

Príspevok v téme: Kamoška je 100krát krajšia
Smutna888

Je to moja najlepšia kamarátka a tým pádom sme veľmi často spolu. Ale ja to už nezvládam. Vždy keď niekam ideme , každý si všíma len ju, jej krásnu prirodzenu porcelanovú tvár, jej modré sklenené oči, nádherné blond vlasy , jej dlhé nohy, šarm a ja si pri nej pripadám ako nejaká šedá myš. Som celkovo škaredá -nie dokonala postava, riedke vlasy , nesúmerná tvár... Nikto o mňa nikdy nezakopol a pri nej sa to ani nedá. Neviem či aj trošku nežiarlím ale velmi ma to štve. Sme super kamosky,prežili sme spolu krásne chvíle ale to , že sa točí celý svet okolo nej ma už dosť trápi.Pritom vôbec nie som utiahnutá ,s mojou povahou sa v pohode bavím. Ale jej krása mi urobila akurát to , že mám sebavedomie na bode nula . a v tomto svete je aj tak vsetko len o kráse. Na základnej skole to až také nebolo-svet sa tocil aj okolo mňa ale teraz na strednej je vsetko o nej.

jajka001_

smutna, mala by si byt v prvom rade sama sebou, najst seba a neporovnavat sa s nou. na kazdej zene je nieco zaujimave. ona nemoze za to ako vyzera. mozno ludi zaujme na prvy pohlad, ale to je vsetko, ma vyhodu, ale dalej je to na nej a takisto je to u teba, ty mozno nie si taka vyzorovo vyrazna ale aspon na teba vsetci necumia a mozes v klude pozorovat okolie a vyberat si, kym na nu sa lepia vsetky mozne typy.

jeluska

mozno je stredobodom pozornosti prave kvoli tym sklenenym ociam...to nema len tak kazdy..no nechcela by som byt v jej kozi teda..:-DDD

ShaulaThalit

Genesis: to su presne zeny, ktore robia zo seba nesmrtelne babky, ktore sa nicoho neboja, su emancipovane a vyzrete. Ale ked uvidia na stene pavuka, tak kricia, vrieskaju, a trasu sa od strachu. Paradicka.

Genesis

BTW ja osobne uprednostním ženu s nižším sebavedomím :)sú viac dobrosrdečné a vernejsie a viac ženskejšie :)

je to viac ženské ako tie ženy čo sú teraz čo sa správajú pomaly ako chlapi :)... take su dobre akurat na sex :) ale zit s tym v pare to su same problemy :)

ShaulaThalit

a rada pre teba. DNES to nie je viac o krase, je to o ZAUJIMAVOSTI a FLUIDE cloveka, jeho vyzarovanie... jop?
Zena, muz - to je fuk, kt. je dokonaly v zmysle - vsetko sumerne, ziadna chybycka na tele - ten zaujimavy nie je... je ako robot, umela babka, kt. nie je skutocna. Vschop sa.

ShaulaThalit

Ja vdaka svojej krase a inteligencii nemam ziadnu kamaratku. Celkom by sa mi hodila, a vdaka takemu mysleniu, ake maju zeny ako ty, som osamela :-D

Genesis

:-))))

milé že hlúpy človek :) ... hlavne ked píšeš človeku čo má doktorát hehe :)

nič v rozpore s realitou som nenapísal na rozdiel od niektorých tu.

Taktiež opravím klamlivé tvrdenie že sebavedomie je to čo chlapov láka :) .. bože jedna kalmlivá informácia za druhou :)

mám kamošku pekná a sexy ale nudná a má nizke sebavedomie ... má tolko záujemcov že to ich môže exportovať do zahraničia .)

a nasledne mám dve kamošky so zdravým sebavedomím a dokonca sú veľmi vtipné a dá sa s nimi veľmi pokecať ... bohužial tá krása u nich nejak chýba a jedna z nich má dokonca 27 a ešte nemala chlapa a pritom obe chodia do spoločnosti :)

takže ako vravím také motivačné rady ktoré dodajú dočasnú falošnú nádej su nanič pretože pravda aj tak vyjde najavo :)

radšej človeka pripraviť na realitu a dat mu rady ktoré môže aj použiť .)