Kamoška je 100krát krajšia

Príspevok v téme: Kamoška je 100krát krajšia
Smutna888

Je to moja najlepšia kamarátka a tým pádom sme veľmi často spolu. Ale ja to už nezvládam. Vždy keď niekam ideme , každý si všíma len ju, jej krásnu prirodzenu porcelanovú tvár, jej modré sklenené oči, nádherné blond vlasy , jej dlhé nohy, šarm a ja si pri nej pripadám ako nejaká šedá myš. Som celkovo škaredá -nie dokonala postava, riedke vlasy , nesúmerná tvár... Nikto o mňa nikdy nezakopol a pri nej sa to ani nedá. Neviem či aj trošku nežiarlím ale velmi ma to štve. Sme super kamosky,prežili sme spolu krásne chvíle ale to , že sa točí celý svet okolo nej ma už dosť trápi.Pritom vôbec nie som utiahnutá ,s mojou povahou sa v pohode bavím. Ale jej krása mi urobila akurát to , že mám sebavedomie na bode nula . a v tomto svete je aj tak vsetko len o kráse. Na základnej skole to až také nebolo-svet sa tocil aj okolo mňa ale teraz na strednej je vsetko o nej.

Genesis

Maros75

citujem: Sme tym, cim chceme byt

jedna z najhlúpejších naivných viet aké som kedy počul :)

je neuveriteľné akým kravinám ľudia dokážu veriť :)

Genesis

máš pravdu krása je je jedna z najdôležitejších vecí v tomto živote :) ... moc s tým ako vypadáš neurobiš :) ... jednoducho sú ženy ktoré z desiatich chlapov priťahujú všetkých desať hlavne kvoli výzoru (ale treba podotknúť že majú na tom len mizivú zásluhu) a potom sú ženy ktoré z desiatich chlapov nepritajujú ani jedneho :) ale napr zo sto chlapov budú už jedného priťahovať :) .. to iste platí aj pre opačné pohlavie.

Bohužial toto nemáš šancu zmeniť aspoň nie v dostatočnej miere. Príroda nikdy spravodlivá nebola.

Jediné čo možes sa co najlepsie obliect, upravit a trochu cvicit ale ani to ti uspech u muzov nezaruci.

vec ale ze na opacnom konci su taktiez muzi ktorych priroda tak ako teba neobdarila spravodlivo ... a kedze aj oni maju problem s hladanim partneriek lebo zeny vyssich kategorii ich nechcu tak im povacsine neostane nic ine len si najist niekoho ich kategorie :)

Ale pokial sa nezmieris s tou nespravodlivostou v tomto svete tak sa budes trapit stale. Jednoducho krajsi ludia budu mat proste vzdy vo vela sferach zivota navrch a ty s tym nic nespravis.

agneška

Ja hovorim, že krásna može byt každá žena. Stačí sa pohrat s makeupom, oblečením - pretože.
Neviem teda či sa maluješ...
a okrem toho každý má hodnoty krásy nastavené inak, čo sa páči jednému nemusí sa páčit druhému a možno tvoja kamoška sa páči určitej skupine ludi, ale ver tomu, že su aj ludia, ktorí by o nej povedali, že vobec nie je pekná.
tak isto si určite aj ty pekná pre inu skupinu ludi...

nelinka22887

Záleží na tom ako berieš to vaše kamaratstvo...vsak urcite mas aj ine kamaratky tak s nimi chodievaj von viac aj vsade a uvidis...inak ti neviem poradit ale tak ze uplne sa s nou prestat kamaratit kvoli jej krase je uplna blbosť :)))