Chcem prestat fajcit

Príspevok v téme: Chcem prestat fajcit
janchili

Ahojte,
viem ze je to mozno banalna tema... ale ak by ste mali nejake tipy a skusenosti sem s tym! :) ..lebo je velmi lahke prestat fajcit, ale najtazsie je znova nezacat :-D a ja uz som to skusala 1000 krat... takze ako na to? Ja by som velmi chcela, ale nieco vo mne zase velmi nechce.. myslim ze u mna nejde o velku fyzicku zavislost ale velku psychycku zavislost.. milujem tu cinnost-fajcenie, ked si predstavim ze si uz nezapalim je mi az uzko... ale zaroven viem ze mi to skodi, kaslem atd.... a rada by som nefajcila...ale biju sa vo mne dve osobnosti-pozitkarsky fajciar a zdravy rozum... Viem ze proste s tym musim seknut... ale zaujimalo by ma, ak ma/mal niekto z vas podobne stavy, ako ste to poresili... ;) d.

jankaaaaaaaaa

slnecnice! dik za typ. ja normalne nefajcim, nemam potrebu. ale ked sa nudim, cakam na zastavke na bus, alebo som nervozna tak mam chut na cigaretu! aj ked len tak na jednu, lenze aj tak si musim kupit cely balik 19cigariet.. a ked uz mam cigarety pri sebe tak fajcim pri kazdej prilezitosti. ked cigarety nemam tak ma ani nenapadne fajcit, alebo si len poviem ze dala by som si cigaretu.. ale nic viac. ale ked uz vidim niekoho fajcit, ako si priklada k ustam cigu, potiahne si a vydychne dym, vtedy mam tiez strasnu chut nato. ale ked uz fajcim tak si zakazdym uvedomujem ze je to hnus.. a tak fajcim niekedy tri cigarety za den, niekedy ani jednu niekedy len jednu.. su aj take dni ked vyfajcim aj 15,a le to je tak raz za mesiac. prost epre mna je cigareta zabava, zahanac nudy a odreagovanie od nervov

janchili

:-) no jo.. mate pravdu...
Bibisa.. ale problem je v tom ze v otaze fajcenia som rozdvojena osobnost..chcem aj nechcem... no budem si musiet pohovorit s tou druhou polkou co by furt len fajcila...
Skusim tvoje tipy a tek. jadierka :-)
...a ked to nepojde asi dam na rady Marosa75 a skusim ten liek..aj ked som pozerala ze ten liek asi nie je moc lahky-nemozes pocas tehotenstva, nemozes soferovat... tak asi to bude daco silne :-/

User_37597

15 augusta som prestala.ano zapalila som si ani nie o tyzden ale len zo zvedavosti ci mi bude chutit.nechutila,stipala,tocila sa mi z nej hlava.som uplne rozhodnuta ze prestanem a prave preto si nemam chut zapalit.aj ked prislo na mna nieco take akoze"zapalila by som si"tak len zo zvyku ze mam nieco v ruke.urcite si uz nekupim balik.nestoji mi to za to aby som vyhadzovala viac ako 80 eur na zamesiac.teraz viem ze si za ne kupim nieco lepsie.
moja rada je len ze vsetko je v hlave.ak si naozaj rozhodnuta prestat,prestanes.aj keby si si zapalila po tyzdni co nefajcis aj to je pokrok.aj keby to malo byt ze 3 dni po jednej a potom tyzden nic aj to je pokrok.ale naucinnejsie je seknut hned a zaraz.ja som nahradila zahnanie nudy s cigaretou za zahnanie nudy so slnecnicovimi semiackami :D