zjedla som mravce. moze mi to uskodit?

jankaaaaaaaaa

blondula nicis si oblicky a mocove cesty. vobec to nieje v poriadku aj ked mozno nic necitis, problem niekde je. urcite treba ist na vysetrenia aj nato co ti odporucala tpch a mozno skusit nejakeho lepsieho odbornika

jankaaaaaaaaa

ja som raz kupila rozky u nas v obchode. naberala som ic len tak narychlo , bola som rozosptata a znicena z predchadzajucej noci :D teda neviem ci som vobec spala.. ked som prisla domov, cela natesena z rozkov vsimla som si ze v tom sacku chodia mravce! po tych rozkoch! mama aj ja sme si mysleli ze to mozno bolo v nakupnej taske alebo co, rozky sme vyhodili. ale ked mama isla do obchodu kupit dalsie pecivo tak ze vraj tie mravce chodili v celej tej nadobe kde boli rozky, nebolo ich tam miluiony, ale ked sa prehrabala tak stale tam boli tie mravce. boh vie co to bolo...

blondula

inak ja zatial s tym nemam nijaky problem,ale ako som pisala,spytam sa na to.som sa naplasila tej otravy,tak mam len polovicu vody vo flasi :D pokusim sa to nejak zmiernit to pitie,mozno je to aj tym,ze ked ju mam stale pri sebe tu vodu,tak ju uz automaticky pijem :D
inak ta endokrinologicka mi vtedy povedala,ze tam budem chodit jak na hodiny klavira,sa jej to nezdalo a netrvalo to ani mesiac.vsetky vysledky,mineraly,stopove prvky a neviem co este som mala v norme.len mi predpisala zelezo...

sury

To nechápem,ako si si tie mravce nevšimla,ale maximálne si si pridala v dennom jedálničku viac proteínov než je zvykom-pohoda!!!

tpch

Blondula, aj keby sa tam problem v sekrecii nenasiel, moze byt, ze tvoje telo nedokaze na ten hormon adekvatne reagovat. Malo by sa vyskusat, ako by si reagovala na ten hormon podany v liekoch. Mozno by sa to zlepsilo.

blondula

saira.....ked som velmi unavena,byva mi mdlo.krv je asi v poriadku,ale moc mam priehladny :D
jajka....jem normalne.dokonca ked nemam pri sebe flasu,tak v restike si vypytam velky pohar s vodou a normalne sa najem.do toho este aj 2 velke piva sa zmestia :D
tpch,napisala som si to a opytam sa na to.sama som zvedava...

SairaHAhmed

to akú máš krv ty preboha ked toľko piješ:D či to s tým nič nemá? Ja som počula že pri veľmi vysokom množstve vody sa odpadáva