Preco ma nebolia prsia .....

siiiiiiiis

mam tiež taky problém teda možno to nie je problém ale zaujíma ma to že už asi tretí mesiac ma nebolia prsia pred mezesom ..?

mladucha

mam 22 rokov a ci chcem byt tehotna,je mi to jedno,ci budem teraz ci neskor,aj ked je pravda,ze by nam to trosku narusilo nase plany,myslim tym financne sporenie na byvanie,ale ked uz by to malo byt,tak uz sa len tesit,mali sme v plane ostat este rok v uk,nasetrit na byt a potom ked tak riesit rodinku.no ak budem teraz tehotna,budeme si musiet zobrat hypoteku co bude skoda cele roky ju splacat.ja som vzdy bola za to,ze najskor mat peniazky,aby som si mohla dovolit mat babo,no ved uvidi sa,co nam osud prinesie

mladucha

vzdy mam s partnerom nechraneny styk,ale nikdy by som si nemyslela,ze by som mohla otehotniet.ide o to,ze uz tolko krat som mohla byt nehotna a nic,preto som si vzdy vravela s priatelom,ze potrebujeme riadne plnu davku,aby sa mohlo nieco take stat a taktiez to spinenie bolo,take ze maternica sa zabvovala vsetkej sliznice,takze mi bolo jasne,ze mam po ovulacie a uz len cakat na menstruaciu,ale kludne mozem byt v tom,ale aj tak si myslim,ze niesom,ale pojdem si kupit tehotensky test.

jajka001_

som
mna prsia niekedy bolia a niekedy nie, nikdy som sa tym zvlast nezaoberala.
asi je to hladinou hormonov, pretoze najviac sa to prejavilo ked som zmenila antiku. ani si uz nepamatam ci ma boleli ked som bola tehotna, mozno chvilu, ako mi mal prist menzes a neprisiel.

jajka001_

to nic neznamena. dokonca su aj zeny,ktore mavaju menzes aj pocas tehotenstva. mala si nechraneny styk, teda je tam moznost ze si tehotna? ak mas nepravidelny menzes a nechranis sa, ako chces zistit ked otehotnies? ked ti uz mesiac meska a je ti to jedno? kludne mozes byt tehotna.