Zdravotna sestra kde sa zamestnat:(

Príspevok v téme: Zdravotna sestra kde sa zamestnat:(
sestricka7

Dobry den potrebovala by som poradit kde by som sa mala zamestnat ako zdr.sestra kde v podstate netreba robit odber?Viem ze teraz ma odsudite ze ako mozem byt zdr.sestra ale naozaj ma to velmi naplna len mam jednu slabost ze nemozem aplikovat inj.proste strasne sa mi trasu ruky:(Netrasu sa mi stale ale iba pri predstave keby ze mam ist niekomu zobrat krv alebo aplikovat inj.tak proste nemozem.Ja sama som zo seba nestastna.Prosim poradte mi ci su take ambulancie kde by som nemusela robit taketo veci:(Velmi velmi velmi pekne vam dakujem za kazdu uprimnu radu.

dalilaj

Ona neviem ako presla praxov ale tak my sme v triede mali tiez take pripady ze ked isla sama tak v pohode a ked nad nou stala profka tak sa jej ruky roztriasli mozno sama by to aj dokazala ale ak si predstavi ze bude nad nou stat lekar tak ju naozaj vyrazi cez dvere.Ale zase ja si myslim ze to je zbytocna otazka s tou praxou aspon neviem u nas to bolo uplne o nicom pretoze odber sa robil rano myslim okolo pol siedmej a my kym sme prisli na prax tak boli uz ranajky a potom uz nebolo nic pobede co robit a to som praxovala na chirurgii takze naozaj ja osobne ak som za cele dva roky co sme mali prax urobila odber max 3 krat tak aj to bolo vela :))Davali nam robit tamponiky proste sprostosti aby sme im tam nezavadzali aspon tak to vyzeralo:))A maturita :))):)))):)))Tiez bola taka ze pacienta kt.som si ja vytiahla nemal ziaden odber len tbl"))No samozrejme zase aj napriek tomu viem vsetko a nemam problem ale taka je realita na nasich skolach a tiez v zdravotnictve:(

dalilaj

Boze vsak o nic nejde:))Mozes robit fakt but v socialnej sfere kludne u zubara mozno aj v ambulancii ORL myslim ze tam sa nerobi odber,na rehabilitacii,potom fakt mozes robit v niakej sukromnej kozmetickej firme kde ta zaucia robit s tou obsluhou strojou,myslim ze aj kludne v nemocnici na novorodeneckom odeleni to presne neviem ci novorodencom beru krv sestricky ci lekar ale asi lekar faktneviem ale urcite je viac moznosti.Nezufaj kvoli tomu zdravotnictvo uz viac na hubu padnut nemoze ako je:)):))No dalej neviem kde by si nemusela robit odber samozrejme v nemocnici to bez odberov nepojde to je jasne ale vravim skus ambulancie:)

modrá

V domovoch dôchodcov ani v zariadeniach sociálnych služieb sa do žily lieky nepodávajú. Odbery sa občas robia, ale to robia sestry zamestnané v DD na ambulancii (raz za sto rokov). Oddelenské sestry to nerobia.

tpch

je pod ich uroven chytit misu a dat ju pod pacienta
im tlcu v skole do hlavy, ze su na urovne lekarov :-D
dobra sranda

jankaaaaaaaaa

:DD tpch ty si lekarka? (neviem preco ale mam pocit ze som to niekde tu na fore citala, ale mozno sa mylim)