Zdravotna sestra kde sa zamestnat:(

Príspevok v téme: Zdravotna sestra kde sa zamestnat:(
sestricka7

Dobry den potrebovala by som poradit kde by som sa mala zamestnat ako zdr.sestra kde v podstate netreba robit odber?Viem ze teraz ma odsudite ze ako mozem byt zdr.sestra ale naozaj ma to velmi naplna len mam jednu slabost ze nemozem aplikovat inj.proste strasne sa mi trasu ruky:(Netrasu sa mi stale ale iba pri predstave keby ze mam ist niekomu zobrat krv alebo aplikovat inj.tak proste nemozem.Ja sama som zo seba nestastna.Prosim poradte mi ci su take ambulancie kde by som nemusela robit taketo veci:(Velmi velmi velmi pekne vam dakujem za kazdu uprimnu radu.

tpch

len je ich ako safranu a vsetko su to sestry starej generacie, ktora pomaly odchadza do dochodku
to ostatne mlade je hlupe a mysli si, ze je vrchol evolucneho vyvoja :-D

jankaaaaaaaaa

vystihla si to. aj ked existuju take obetave sestricky, ktore tu svoju skutocnu pracu robia fakt s oddanostou.. ale zas na druhej strane za akych podmienok musia pracovat, je tiez polutovania hodne. ale nebdueme tu zase rozoberat nase super zdravotnictvo.,.

tpch

oni maju taku tu trapnu predstavu, ako sa sucitne usmievaju na pacientov a otieraju im chorobny pot z cela a ti pacienti im od vdacnosti bozkavaju ruky :-DDD
V skutocnosti su sestry skor sluzky nutene robit smradlavu pracu, aj ked niektore maju casto pocit, ze su viac ako doktor:-D

jankaaaaaaaaa

je pravda ze vela ludi sa hrnie do toho byt zdravotnou sestrou lebo je to IN alebo neviem co.. ale nema ani zdaleka ziadnu predstavu o aku pracu vlastne ide a co vsetko to obnasa

jankaaaaaaaaa

neviem ako co robila v takej chvili na praxy priamo v nemocnici. pochybujem ze to za nu stale mohol niekto iny robit.. neviem no, je to cudne