Ktory make-up sa oplatí kúpiť?

AJJJJKA

ASTOR-anti shine som používala dosť dlho,ale vôbec mi nepomohol,mne nevydržal viac ako hodinu,dve...a aj tak sa mi pleť leskla

macka26

affinitone ci ako sa vola od maybelline.. teraz ho skusam je hydratacny... a je fajn. nerobi masku ale nie je ani superkryci...

zuzi74

Ten make up essence obsahuje zinok, co nie je moc dobre na suchu plet, pretoze zinok vysusuje. Ja mam tiez velmi suche lica a mne sa osvedcil make up od Bourjois. Je tekutejsi a nevyzera vobec ako maska na tvari. Super sa prisposobi pleti. Je lahucky a vyborne sa rozotiera. Mam ten s 10 hodinovym efektom spanku a najnovsie som si kupila od Bourjois make up Healthy mix serum (na obale su pokreslene drobne kusky ovocia). Maju aj podobny druh Healthy mix, ale ten je uz hutnejsi....predavacka mi poradila prave ten mix serum a je fakt vyborny. Da sa kupit vo Fann parfumerii, myslim ze aj v Marrionaud...neviem ci su v Nemecku tieto parfumerie, ale existuje tam Douglas parfumeria a tu znacku tam maju. Pod make-up pouzivam vyzivny mandlovy krem z AB kozmetiky. Mne hydratacne kremy nic nehovoria, pretoze sa mi hned vcucnu do tvare a mam pocit vysusenej pleti.

lochness

tak potom skus catrice, to je podobna znacka od essence, len trosicku drahsia, myslim ze oni maju viac tekutych make upov a tusim je daky aj na suchu plet.. tu na slovensku su v DMkach vedla essence stojanov aj stojany catrice tak predpokladam ze kedze su to nemecke znacky v nemecku ich zozenies v pohode...