Kokaín

Príspevok v téme: Kokaín
Jhon-LV

ahoj kto mi poradi pomoze ? som zavisly na kokaine uz 16 mesiacov velmi ma to nici chcem prestat nejde to... ked si dam je mi lepsie dohnalo ma k tomu smrť mojej dcerky ... inac by som sa pomiatol .... prosim nepiste ze nech idem cvokari ci na liecenie.... potrebujem co kolvek radu kto v tom bol atd....

bjork

V knizke od Louise L. Hay - Miluj svoj zivot, najdete odpovede na taketo otazky, /kedze odmietate terapeuticku liecbu/, je to velky pomocnik, rovnako aj Cinska kniha premien I Ting..
V prvom rade sa treba zamyslet a porozmyslat, co v zivote chceme dosiahnut...treba zacat sportovat, zapiste sa na nejaky kurz trebars Aikido, Taekwondo..to Vam otvori dvere k sebadiscipline, treba ju v sebe znovuobjavit.
Ked ste boli detmi, o drogach ste nic nevedeli a svet bol krasny aj tak. Treba sa vratit k tomu pocitu, ked ste boli cisti, verit, ze to dokazete kvoli SEBE, ze ste silni a prekonate TO. Treba si to dennodenne opakovat ako mantru a verit tomu.

Kokainova zavislost je nastastie psychickeho razu,..coz pri heroine je este horsia fyzicka zavislost, takze je to ten "lepsi" pripad. Treba mysliet aj na buducnost, zelat si lepsiu buducnost. Nase telo si pamata hazardovanie so zdravim, ale nikdy nie je neskoro, aby sme sa mu mohli podakovat silou vole, ze sice robime chyby, nie sme dokonali, skusame veci, ale CHCEME TO ZMENIT.

p.d.

Kazdopadne treba mat silnu volu. Napr. si stanov, ze vydrzis bez toho tyzden, myslim si, ze by ta to malo po tom prejst. Ale necakaj, ze ti bude prijemne. Myslim si, ze v nemocnici by ti poskytli lepsiu pomoc. Zavislost na tom bude asi dost silna, ked sa o tom tolko hovori. Ja s tym nemam skusenost.

TrueTrue

Kasli na to ..... lepsie ako byt opilec , ked nechces koks daj si napr xanax , polovica ludi co ti tu radia su notorisky fajciari a alkoholici , ze narkoman , si precitajte o tom nieco , lepsie si je zapalit ze .... boze COCAIN + xanax + whiskey you

ondris

ja beriem koks tak styri roky.uz mi to ani nerobi dobre,iba ked som ozraty a dam si.vsetky prachy vprdeli...kilo za gram dobreho.za nedlho budem otcom chcem prestat no neviem ako.davam si dva tri krat do tyzdna.zijem v london a ak niekto vie poradit prosim cakam...

llek

Sam pripustas, ze si na kokaine zavisly. Pripustit si zavislost je prvy predpoklad toho, aby s tym clovek vedel nieco urobit. Druhy predpoklad je vôla dostat sa z toho. Zbavit sa zavislosti je velmi tazke a nemyslim si, ze to mozes zvladnut sam. Skus zajst medzi anonym narkomanov, ako ti tu uz vlastne odporucili a tam sa dozvies viac. Mozno ti pomoze, ak odbornikov, ktori sa liecbou zavislosti od cohokolvek prestanes nazyvat cvokarmi. Su to ludia, co vedia ako na to, vedia co ta caka a vedia ako ti mozu pomoct.

bingham

kokaín a heroín...to je nas vitamin...ale nie...je to svinstvo...ak sa z toho nedokazes dostat sam...co asi nedokazes...tak vyhladaj odbornu pomoc... :)