Kokaín

Príspevok v téme: Kokaín
Jhon-LV

ahoj kto mi poradi pomoze ? som zavisly na kokaine uz 16 mesiacov velmi ma to nici chcem prestat nejde to... ked si dam je mi lepsie dohnalo ma k tomu smrť mojej dcerky ... inac by som sa pomiatol .... prosim nepiste ze nech idem cvokari ci na liecenie.... potrebujem co kolvek radu kto v tom bol atd....

macka26

potrebujes liecenie, odbornika. ty si zavisly na pocite , ktory ti kokain da. ale depku zo straty dcery musis riesit inak. potrebujes pomoc... inak si v prdeli

milovna

potrebujes mat pri sebe osobu,ktora ta bude cely cas sledovat,myslim tym,s ktorou budes denne.takze hladaj lasku,alebo naj,kamarata ktory v tom nieje.spolocnost ta zameni a hlavne ak to budes chciet ty,tak sa psychicky aj na to priprav

blaft

kolko to beres ? ako casto ? to na slovensku dostat dobry koks?ak tak dorezany z dakou srackou !
len do seba pchas bordel
nehnevaj sa urcite nechces citat podobne prispevky
ale ak to neberes dlho a nie casto tak sa to da len si musis najst nieco ine aby si nemyslel na ten dobry pocit co ti "koks"dava
inak ak to beres denne a dlho tak liecenie jedine

jajka001_

si high aj pri kokaine aj pri heraku. akurat ze pri jednom fičíš a pri druhom sa ti chce spať. a potom mas depky z jedneho aj druheho.
ak s tym nevies prestat sam, chod na liecenie, ina moznost nie je.