zamlcal ma

Príspevok v téme: zamlcal ma
elenah

Asi ma vysmejete za hluposti, kt. som urobila a kt. teraz riesim, ale aj tak by ma zaujimal vas nazor.
Bude to rok, co sme sa rozisli s priatelom. Chodili sme spolu len 7 mesiacov, ale ja som to brala uz dost vazne. On to ukocil, lebo vraj nevie, co ku mne citi a nechce ma ranit tym, ze mi neda to, co ja od neho cakam, lebo som vraj k nemu dobra a nezasluzim si to. Nadalej vsak chcel ostat kamarat a volal mi, pozyval von. Najprv som to prijimala, ale potom som si uvedomila, ze len pestuejm v sebe nadej, ze sa dame dokopy a ublizovala som si tym. Tak som mu povedala, ze nechcem, aby sme sa vidali a poculi. Isty cas to bolo pre man zle, ale postupne som sa z toho dostala. Skoro rok sme sa nevideli. Teraz to tak na mna nejak prislo a chcela som vediet, co je s nim, ale nechcela som sa mu ozvat ani vyzvedat cez niekoho a tak som si vymyslela na pokeci falosny nick a zacala som si s nim pisat. Len tak nezavazne, co robi, ako sa ma. Dostali sme sa k otazke vztahov, povedal, ze nikoho uz dlhsie nema a potom povedal, ze mal doteraz 2 priatelky a obe ho podvadzali. No lenze tie 2 priatelky mal este pre mnou, hovoril mi o nich, ked sme boli spolu. A mna ako svoju dalsiu priatelku vobec nespomenul.
Viem, ze si za to mozem sama, ze som si zbytocne vyrobila problem, lebo ma to velmi ranilo. Myslela sm si, ze kym sme boli spolu, ze mu bolo dobre so mnou tak, ako mne s nim. Teda ten posledny mesiac to uz bolo zle, ale predtym to bolo fajn, to som videla, tak sa clovek nemoze pretvarovat asi. Ked som videla, ze sa nieco deje a potom prisiel s tym rozchodom, tak som si myslela, ze si asi niekoho nasiel, ale ked teraz povedal, ze nikoho nema, ak som z toho zmatana.
Viem, ze je to sprostost, pytat sa, peco niekto nieco urobil, ale co myslite, preco ma zamlcal, ako svoju priatelku? To som fakt pre neho tak malo znamenala?

natusa42

lebo ako úpoznam svojho byvaleho ,napisal by v rovnakej situacii ,ze " mal som uzasny vztah s uzasnou babou ,ale pokazilo sa to " ...

natusa42

no tak ---ano,neznamenala si prenho absolutne nic ,je to kruto povedane a je mi to blbe ti to pisat a aj luto mi je ta,ale bola si prenho vzduch a nelubil ta

jajka001_

ber to z pozicie tej, ktorej píše. spomenul dve priatelky, ktore ho podvadzali. to preto, lebo na to sa dobre balia baby. naco by spominal vas neuspesny vztah. lepsie je sa stazovat na tie mrchy, co ho podviedli. to v zenach vyvolava lutost a snahu utesit a presvedcit muza, ze ony take nie su.

elenah

ta3 - Myslis? Mne sa to zda skor nelogicke
blondula - Ja viem, ze som urobila sprostost, uz som bola z toho vonku a teraz sa este zozieram aj kvoli tomu, ze som mu bola cely cas ukradnuta :(. No, co uz, tak mi treba, aspon viem, na com som.

sury

Blondula má pravdu.Keď bol do mna očividne zamilovany nejaky chalan,ku ktoremu som nič necítila ale nechcela som ho raniť ,tak som sa vyhovorila na podobné dristy,ako on tebe i to len tym,ktorych mi bolo ľúto,lebo boli ku mne príliš dobrí,k inym som bola i sprostá,keď im nedocházalo..Ale to bolo .-už dávno.Teraz mam svojho mužíčka a detičky

blondula

no naco ti to bolo dobre sa mu po takom case ozyvat ?? .... aj ja si myslim,ze si pre neho nic extra neznamenala.chlap,co sa vyhovori na to,ze "nevie co k tebe citi" a podobne blbiny.... pre mna to znamena,ze ma nelubi a nikdy ani nebude !! ...