mimi odmieta UM

Príspevok v téme: mimi odmieta UM
ladida

ahoj vsetky maminy,potrebujem radu.moj 7 mesacny syncek-krmeny nutrilonom od 5mes-odrazu odmieta mlieko,place,odstrkava flasku.skusila som kupit inu znacku mlieka-bez vysledku.zacinam byt zufala z tych kazdodennych bojov nad flaskou:(inak prospieva ok,rastu mu zubky,tak by to asi mohlo byt aj tym...ako by ste riesili tuto situaciu?prikrmy uz papa,ale tiez par lyziciek tu a tam..diky dopredu!

ladida

kajka-ano,idu mu zubky.dufam,ze to bude tym a coskoro sa to ustali,inak asi budem musiet zacat davat UM muzovi,mam tu nakupene litre roznych znaciek:D
Doubledog=to ma maly teda paradnu smolu,kedze bohuzial mi neboli do vienka dane zrovna kucharske geny:)

Kajka1888

Ahoj ladida. Je mozne, ze tvojmu syncekovi prekazaju pri piti mliecka rastuce rastuce zubky, ale najlepsie ti urcite poradi pani doktorka. Tak by som zbehla za nou. My sme nastastie nebojovali s flaskou a pili sme bebu bez problemov k spokojnosti drobca aj nas rodicov.

blondula

ja som ich vtiahnute nemala,ale klobuciky pre istotu som mala kupene tiez :D ja len zhrozim nad tym,ze niekto kojit moze a nechce :-( moja sesternica ma skoro 2 rocne babo a este cicik dava :DDD ...

manula

no to je smutne, ked mamicka velmi chce kojit a nejde to,aj take sa stava bohuzial..ale su aj take, ze by aj mohli,ale radsej povedia, ze to nejde a neskusaju vsetky moznosti a tak pripravia babatko ovela..hovori sa, ze vzdy sa da nieco s tym robit,ale nie som si ista,lebo fakt poznam par, co velmi chceli a neslo..ale aj vela, co uz mysleli, ze nepojde a nakoniec slo :)

blondula

:DD no u mna sa to dalo nemat mliecko.dokonca aj moja svagrina stratila mliecko okolo pol roka.skusala som kadeco,ale nepomohlo nic,ani caste odsavanie.inak by papkal z cicika,prisal sa hned,ale nemal co tahat :-(