Delená strava

brunuska

no platia urcite vynimky!!!
orechy tvoria samostatnu skupinu- daju sa kombinovat s obidvoma skupinami-rastlinnou aj zivocisnou.huby patria k zelenine,kukurica a zemiaky nie su zelenina ale patria do rastlinnej skupiny,cestoviny len bezvajecne. a hlavne cim menej alkoholu-tym vacsi efekt delennej stravy na chudnutie!

brunuska

mozes ovocie a zeleninku papat v jeden den-ale nikdy nekombinovat spolu- odporuca sa casovy odstup min.4 hodinky! sladkeho? pouziva sa umele sladidlo,med...ine sladke bohuzial nie :-)

x-ko

s knihou je to najjednoduchcie. Ale zaklad je : vsetko co ma zaklad v zemi je rastlinneho povodu a co beha,lieta a skace su bielkoviny

kajulka

Ahojte,
ja som začala s delenou stravou a nieje mi celkom jasné, či môžem papať v jeden deň aj ovocie aj zeleninku a ak áno s akým časovým odstupom a ešte jedna otázočka aký druh sladkého môžem
papať?

brunuska

babulky je toho strasne vela ale odporucam vam kupit si knizku:
Mala kucharka oddelenej stravy - Jana Horecka.
najdete v nej aj mnozstvo receptov a aj spravne kombinacie!
niektori si to delia na dni- jeden den rastlinny iny zivocisny-alebo ako to komu vyhovuje,niektori to robia tak ze po 4hod.mozes menit tieto kombinacie. da sa s oddelenou stravou velmi krasne pracovat a obmienat-aby sme neboli jej otrokom ale naopak aby nam pomahala a robila hlavne radost!

snehulienka

Prepáč Katka, že takto využijem tvoju tému, ale mám tiež záujem o rozpis delenej stravy,takže môj mail je luciamaria@szm.sk Dakujem.