Ako to vyriešiť?

Príspevok v téme: Ako to vyriešiť?
úraz

Prosím vás ja som dneská spadla zo stoličky do kaktusov. Ale nechtiac. Ja neviem, mala som kraťase tak asi preto, a sa mi to všeličo vrylo do stehien a tak všeličo mám v tele ale to hrozne bolelo a ja neviem čo s tým teraz! Lebo som si to pred zrkadlom vyberala ale tak čojaviem či som si to aj všetko. Lebo jeden kaktus ten mal veľké tie bodáre ako dikobrazy ale tie ostatné boli aj menšie tie jemné pichliače. Teraz sa bojím aj si sadnúť na stoličku lebo isto ešte dačo mám v sebe. Stačí zajtra ísť ku doktorovi? Neviem nechcela som až taký rozruch okolo toho robiť tak som nehala tak radšej, dakujem

úraz

no to by vyzerali na chuja. Tak asi na ne jablká ponapichujem ako ježe nosia nech sa ja nabudúce nato nenapichenm s rukouk, riťou alebo čím koľvek:D

úraz

hah neviem počkaj pozrem sa nedovidím:D neviem ani už do ktorých som si to sadla, no ten veľký tam bol ten má riadne teda ostne. A menšie. Do dlane sa mi raz taký čo má také jemné ako chlpy alebo čo. To bola katastrofa! Som mu ale aj riadne vynadala

blondula

:DDD daj si za seba kaktus,urcite sa na rit neprevalis :DDD ... inak ja si pamatam,moja kamoska mali doma tiez veeela kaktusov a ja som rada chytala tie pichliaciky.a bol taky hnusny jeden,ze ked som chytila tie jemnulinke pichliaciky,ostali mi na ruke a bolelo to :-( dufam,ze ty take nemas !!! ... na riti :DDDD

úraz

moja ja by som už dávno bola v posteli teraz lebo ja dlho nebývam hore až takto....ale ako ja budem spať boha:D:D asi budem na boku ležať a dúfať že sa neprekotím na zadok v noci

blondula

aaaaauu...nechcela by som :-((( ... ja by som sla na pohotovost a bolo by mi jedno ci vypadam jak dikobraz :DDDD ... treba to riadne pokukat !!

úraz

asi ostalo...do riti mám kaktus v riti:D
No ja som to už raz zažila ale to bolo do ruky tie jemnučké, milujem svoje kaktusíky pekne to vyzerá niesu náročné, ale tak som nane kliala vtedy že by som ich bola porútila dole schodmi všetky. To aj hodinu vyberáš zo seba

Jooe Ker

utekaj k lekarke ja som taktiez skocila na podobny kvietok a mozem ti povedat ,ze take bolesti a zapal som este nezazila (samozrejme ,pokial ti tam nieco ostalo)

úraz

hej ved to dobre dakujem....lebo mi pozerala sesternica lebo mama je preč nie doma a som sama doma ale ked tá je asi tiež bud slepá alebo sa to tak vrylo že už nič nevidno z toho:D lebo ja cítim že mám dáke cudzie elementy v tele ešte

1angelina23

popros maminu aby sa ti na to kukla,alebo niekoho, nech ti to povybera a vydezinfikuje... a zajtra ak ta to bude este boliet zbehni k doktorovi :-)