Čo si myslíte o silikónoch?

Lia86

Prsia som si dala zvacsit aj ja, a nebola som ziadna zakomplexovana dementna zena, ako to tu pise uhlie. Naopak, vysku som skoncila s cervenym diplomom, mam dobre zamestnanie, uz 9 rokov priatela, takze ani kvoli chlapom ani kvoli zakomplexovanosti som do toho nesla. Jednoducho sa mi to pacilo, zvazila som vsetky pre a proti, a doteraz som neolutovala. Prsia su krasne, vela ludi mi povedalo, ze este nevideli take krasne PRIRODZENE prsia, takze vyvraciam famu o umelom vzhlade ako aj o tom, ze su tvrde, su neskutocne makucke, az natolko, ze priatel povedal, ze necakal ze budu take makucke, ze keby nevedel, tak by ani nepomyslel, ze je tam silikon. Tot moja, skusenost, nadavat na ne mozu len ludia, ktori s nimi nemaju skusenost. Apropo, ten clanok, co tu dal niekto link, opat raz a zas pisala zena a nie chlap, tak aj jeho vypovedacia hodnota je diskutabilna. Za vsetko svedcia muzske pohlady:) A sexualny zivot sa zlepsil tiez o milion percent (podotykam s jednym a tym istym partnerom), takze hante si tu umele prsia i nadalej, ja na tie moje nedam dopustit:)

sydney

ked je zena plocha jak lata a ma z toho komplex (predsa len,prsia,to su zenskost),je po rakovine prsnika,alebo po nejakom uraze,preco nie,ked ju to spravi stastnou, treba vsak furt mysliet na to,ze to nie je ,,len" rutinna plastika,ale seriozna operacia,kde sa moze vselico pokaslat a dievcina sa z tej anestiez uz nemusi zobudit

sea_water

neviem, myslim, ze je to zbytocne. mam kamosku, co bola pred otehotnenim ako lata, fakt mala asi nulky. po 2 tehotenstvach ma pekne 3-ky. to iste ina kamoska, po jednom dietati z dvojok ma 3-ky. Tehotenstvo prsia zmeni, operaciu netreba.

tpch

bianca, trafena hus zagagala? Co sa rozculujes? Odpovedam iba na otazku, ktora je v nazve temy...Ake velke si si dala spravit?

Bianca1236

vy ste vsetci taky mudri a dokonali a nikdy nic umele by ste v zivote nepouzili....esteze sa mate kam chodit chvastat s tym

tpch

gabika001, normalna zena nemeria svoju hodnotu podla toho, kolko muzov sa za nou obzrie. Umele cecky su pre muza signalom, ze nemas dost sebavedomia a nevazis si sama seba.

marha

co si mysli ze na o predlzeni penisu ?

to iste si myslim ja ako muz o silikonoch

naco su mi k dispozicii supadokonale prsia, ked za 10 eokov ovisnu a budu ako prsia 70rocneho ex-kulturistu ?!

na jednorazovku je to super, ale nie na dlhodobo, kazdy ma avsak iny vkus :D

MIA78

to je kazdeho osobna vec,
ked sa to niekomu paci tak nech si ich da
ved zijeme len raz a predsa si treba plnit tuzby.

vela muzov sa pozera do vystrihu to je jasne, ale silikony chlapa pri nas urcite neudrzia. Takze kvoli chlapom sa to neoplati davat ale kvoli sebe a svojmu pocitu.

gabika001

ahoj ja som asi tyzden po operacii prs..a vobec ma nezaujima chlapsky nazor.odsudzuju to ty,ktory ich nedrzali a nemali cest sa s niecim takym stretnut..u nas v praci som 4baba ktora ma silikony a vzdy zaujme pekne upravena stihla kocka s velkym vystrihom a plnym dekoltom ako vypchata podprda.vsetky sme tanecnicky a ver ze aj na ulici ked kracas,si ta vsimne viac muzov ako pred tym...je to kazdeho osobny vkus,ale nikdy sa nemen koli chlapom,ale koli svojmu sebavedomiu.Ak pojdes uvidis,ze budes spokojna