Čo si myslíte o silikónoch?

xy:)

silviklh, akoze o com nic neviem, ako vyzeraju umele kozy? :)) no kedze ich umele nemam, takze neviem, ci ja vyjadrovat k teme mozem alebo nemozem :D ale jasne ze to vidno, male percento je urobene naozaj tak, ze to vyzera ako prirodzene.

blondula

juicy...urcite viacej nez 1 zo 100 vyzeraju prirodzene! lenze zeny hned idu do extremov a daju si urobit velke kozy! predtym chodili normalne oblecene a po operacii hned vystavuju cecky svetu a kedze clovek vie,ze ta osoba bola na operacii,automaticky je to "neprirodzene,umele" a prsia mozu vyzerat fakt pekne !! mimochodom,vela zien ma prirodzene velke a pekne prsia a aj na tie hned hovoria,ze maju plastiku,lebo su väcsie nez by mali "byt" :DD mam chuducku kamosku a ma kozy take,ze aj ja mna by to napadlo,ze ma silikony,ale poznam ju odmalicka a viem,ze uz na zakladnej ich mala väcsie nez ostatne !
neviem co tu furt riesite !! nech si ich daju zeny trebars aj na rit tie silikony :DDD !!

juicy

..tak mozno jedny zo 100 vyzeraju prirodzene a kde mas zaruku, ze ty budes ta 1 zo 100?? :D je to smiesne, ked si tu niekto nahovara, ze to vyzera "prirodzene"...samozrejme, ze silikonove zeny to tu obhajuju, lebo do toho vpadli...ale lepsie ako ovisnute supky, to je pravda... a este podotknem, ze viem o com hovorim, kamoska to ma..

Luxury

jajka, tak nasa ticha zavist, moje aj 5 rokov po kojeni vyzerali strasne. bohuzial,nemame vsetky to stastie ako napr. ty.

jajka001_

no tie posledne vyzeraju fajn. chapem ze niektore zeny to maju tazke, hlavne mlade baby to asi dost riesia, ak maju uplne male ci ziadne, a zeny po kojeni...ale aj tak by to nemalo byt taka masivna moda ako to je teraz, si myslim
a moje prsia tesne po kojeni vyzerali tiez katastrofalne ale po roku to bolo uz ovela lepsie, myslim ze sa netreba unahlovat