Vonkajsie hemoroidy

Nikuska84

Ak sa ti objavil hemoroid ale nemáš veľké bolesti ani ťa nesvrbí, stačí skočiť do lekárne niečo kúpiť, nemusíš ísť hneď k doktorovi, ak to nie je moc akútne pomôžu ti hemostop tabletky, veľa ľudí považuje maste na hemoroidy za nehygienické ...

Karoloslaw

Mne na vonkajšie hemoroidy zabral hemostop gél, trikrát denne som natieral a večer pred spaním som si dával ešte kúpele v dubovej kôre a do mesiaca mi zmizli, takže môžem vrelo odporučiť.

EDoo

S dnešním šíleným zážitkem od doktora se potřebuju svěřit. Jestli jsem si dosud myslel, že anální sex a hemoroidy nejdou moc dohromady, musím po dnešku tento svůj názor poopravit. Šel jsem k doktorovi s tím, že se už asi týden nemůžu bezbolestně vykadit. Tak mě nejdřív mučil prstem, pak ještě tím přístrojem, kterým se dívá dovnitř. Zjistil, že tam mám trhlinu, a prohlásil, že mám moc stažený svěrač.

Hádejte, jakou mi naordinoval léčbu! Zapůjčil mi domů anální kolík, pardon dilatátor, prostě takovou tu věc, která se dá zakoupit taky v sexshopu, i když v trochu jiném provedení. Takže 2x denně 5 minut trénovat zasouvání. Já snad ještě při tom konečně zažiju orgáč a konečně se budu moct nechat připravit o panenství.

gino

Najlepšia vec na odstránienie vonkajších hemoroidov je fine6 mne zabral hemoroidy sa stratili po 30 dňovom používani. Odporučam

Rikkii

Zdravým všetkých.

V zásade ochorenia konečníka hemoroidy, polypy, trhliny a kondylómy sa v pokročilých štádiach riešia len chirurgicky. Pacient má možnosť sa dať vyšetriť a ošetriť

v mieste bydliska na ktorejkoľvek chirurgickej ambulancii, kde sú radené zdravotnými poisťovňami. Druhá možnosť je navštíviť niektorú súkromnú ambulanciu, kde však ceny sa pohybujú od cca 50 do 700euro, podľa druhu ošetrenia.

Taktiež výsledok a rekonvalescencia závisí do veľkosti nálezu a spôsobu resp. druhu zákroku. Keďže sa jedná o chúlostivú a citlivú oblasť, akýkoľvek zákrok je sprevádzaný bolesťou ktorá závisí od veľkosti nálezu, spôsobu ošetrenia a individuálnej citlivosti pacienta.

V prípade už vzniku hemoroidov je lepšie riešiť tento nález ihneď a to v prvom rade chirurgickým vyšetrením.

MUDr.Dimov

Roxon

S dnešním šíleným zážitkem od doktora se potřebuju svěřit. Jestli jsem si dosud myslel, že anální sex a hemoroidy nejdou moc dohromady, musím po dnešku tento svůj názor poopravit. Šel jsem k doktorovi s tím, že se už asi týden nemůžu bezbolestně vykadit. Tak mě nejdřív mučil prstem, pak ještě tím přístrojem, kterým se dívá dovnitř. Zjistil, že tam mám trhlinu, a prohlásil, že mám moc stažený svěrač.

Hádejte, jakou mi naordinoval léčbu! Zapůjčil mi domů anální kolík, pardon dilatátor, prostě takovou tu věc, která se dá zakoupit taky v sexshopu, i když v trochu jiném provedení. Takže 2x denně 5 minut trénovat zasouvání. Já snad ještě při tom konečně zažiju orgáč a konečně se budu moct nechat připravit o panenství.

Falas

Zdravim Vas ludkovia.

Takze mam po operacii laserovou metodou. Neda mi to tak sa chcem s vami podelit o tom ako to prebiehalo. Pekne sa usadte a pozorne citajte.

Vo stvrtok som nastupil rano okolo 10:00. Ubytovali ma v prijemnom nemocnicnom prostredi. Ako pred kazdou podobnou operaciou musi byt clovek vyprazdneny, tak som zacal poctivo pit Šaratice 5x0,5l. Suprovo ma precistilo. Po obede prisiel celkom v pohode osetrovatel, ktory nas oholil v okoli analu.

Prisiel vecer dali nam tabletky na spanie (boli sme traja), a pekne sme spinkali. Od polnoci ziadna tekutina!! Rano to prislo. Tabletka na ukludnenie, a hajde na sal. Po prichode na operacnu salu, prisla mila pani doktorka a islo sa na umrtvenie od pasa dole. Prehol som sa a medzi stavce som dostal super injekciu, po ktorej som samozrejme nachvilu odpadol, zalial ma pot, ale behom par sekund som bol fit. O nejakych 5 minut som si necitil zadok ani nohy. A supajda na operacny stol.

Nohy mi dali do Vytazstva ako pri porode. Pozakrivali ma, dali asi infuziu a mile sestricky namna davali pozor, ked pan primar operoval novou laserovou metodou. Podotykam, ze som ani nevedel, ze nieco robi. Nebolo citit absolutne nic, ani naznak ze somnou nieco robia.

Po operacii ma odviezli na izbu, kde som si pustil radio na mobile a cital novy cas.

No zlom prisiel asi po 3-4 hodinach ked injekcia na umrtvenie prestala ucinkovat. Mile pani setricky mi povedali, ze pri prvom naznaku bolesti hned zvonit. Dostal som fajnovu injekciu na bolest. No ale tie nezaberali ako som predpokladal. Tkaze od 15:00 ked bolest po operacii zacala byt cititelna az do nasledujuceho rana 03:00 som mal co robit aby som zaspal a prekonal bolesti (podotykam moje hemoroidy boli dost velke, a rozsiahle).

Nasledujuce rano bolo vsetko lepsie. Moji dvaja spolubojovnici, ktory boli tiez na to iste, isli v sobotu domov, kedze nemali az take roziahle ako ja, lepsie to znasali a boli skor fit.

Celu sobotu, som ostal este v nemocnici (urobil som dobre), takze kazdych priblizne 6-8 hodin som dostal od velmi milych sestriciek injekciu od bolesti.

Noc so Soboty na Nedelu som prespinkal ako babatko.

A v Nedelu som sa pobral domov, ako znovuzrodeny. Mily pan primar mi este na rozlucku vybavil injekciu na bolest, aby som cestu 60 km domov, prezil v pohode.

No teraz papam Detralex, vecer este ibalgin pre istotu, ale citim sa uz lepsie.

Jedine co musim pochvalit je nemocnica na urovni a skvely a mily personal. Vsetkym im za starostlivost velmi pekne Dakujem.

Odporucam, ak mate problemy s hemoroidmy, jeden dva dni bolesti sa da vydrzat, ale potom mate pokoj. No dufam ze sa mi to uz nevrati.

Drzte sa....

Doodo

Velmi ucinna pomada Fitoroid od Aboca z talianska alebo Gel Aloe Vera a pomada Aloe Lips takisto velmi ucinne.Stranka www.foreverliving.com Pre dalsie info alebo objednanie produktov na:marekjakubo@alice.it

RNGG

Vyhojitsa to da za niekolko tyzdnov ale clovek musi dozivotne pouzivat krem na toaletnom papieri nesetrit papierom a kremoim, a dobre si tu oblast ocistit a dokonca ciastocne premasirovat.Mne to pracuje uz vyse 30 rokom, mojmu otcovi, ktory tuto radu dostal kedysi od spoluziaka, lekara to pracovalo vyse 50 rokov. Samozrejme ked to zanedbas niekolko tyzdnov, mozes dostat znova krvacanie, ako som sa sam presvecil na vlastnej kozi, ked som to na prazdninach zanedbal.

Moja zasada je radsej vyhojit, regenerovat nez vyrezat alebo vypalit.