Závidia mi . Ale prečo ?

Príspevok v téme: Závidia mi . Ale prečo ?
sandra47

Vždy som bola človek , ktorý bol priateľsky, milý , šalený , kus zakomplexovaný :D Mala som množstvo nedostatkov,čo sa týka mojej nesumernej tváre a nedokonalej postavy. Ale kamarátov som vždy mala . Jednoducho ma mali radi.
Hoci som bola iná , s nikým som nechodila,nebola som krásavica ako ony , nemalovala som sa , ale bavila som sa s nimi o všetkom o com sa dalo :D Občas na mna prisli chvílky plaču , že som skaredá atdatd (puberta)... Ale vyrástla som a opeknela :) Malinko schudla(moj problem nebola vaha),strojcek siel pred rokom dole,bola som na plastike nosa,začala som sa mierne maľovať a zrazu ?? .. Nemám nejak priatelov , vôbec sa nad nikým nevyvyšujem ani nič. Ale napr. bola som so svojou dlhorocnou kamoskov von aj s jej chlapcom a všimla si , že na mna pokukoval a tak odvtedy nejak so mnou sa nekontaktuje. Už ma prosto nemajú tak rady. Pritom na nich nemám , su ovela krajšie , bohatsie atd.. Ale cítim závisť , velmi . .. Prečo to tak je ? Konečne som chcela byť krajsia a nemať komplexy ale obrátila sa to proti mne..

jajka001_

kolko mas rokov? nejde o zavist, ide o konkurenciu. zeny sa v urcitom veku proste neznesu. kazda lovi. nic si z toho nerob, o par rokov to bude lepsie, ked si kazda to svoje preskaca, najdu si trvalych priatelov, manzelov, prejde ich ruja a budu riesit ine veci.
bud rada ze si pekna :) a kamosov si hladaj medzi muzskym pohlavim.