hnede skvrny

Príspevok v téme: hnede skvrny
Sandya

Dobry den,

viem, ze toto nie je medicinska ambulancia, ale chcela by som svoj problem skonzultovat tu, kym budem robit zbytocnu paniku. Uz davnejsie sa mi objavilo par bledo hnedych skvrn s priemerom asi do 2 cm na bruchu. Neprikladala som im najprv dolezitost, ale potom sa mi jedna skvrna objavila viditelne aj na krku, ale zmizla, no momentalne pribudlo zopar na bruchu a zacinam sa vazne znepokojovat. Vediem celkom zdravy zivot, nefajcim, alkohol pijem prilezitostne (prave posledne dni trochu castejsie ako obvykle) a stravu mam viac-menej vsestrannu, samozrejme, aj s pocetnou nezdravou zlozkou. Neviete, co by to mohlo byt? Urcite nejde o infekcny kozny problem, ani spalenie (nevystavujem sa slnku), skor nieco vnutorne..

Dakujem

monca1988

zdravím ťa,

ak by si mala skutočný záujem zistiť, ktoré máš oslabené miesto v tele - z toho môžu byť aj fľaky. Robím bezplatnú diagnostiku cez ruku. Môžme sa stretnúť. Trvá to polhoďku. Ak by si mala záujem napíš mi na e-mail. (môžeš si vziať aj niekoho so sebou-samozrejme, každému to robím bezplatne, a tiež medzi 4 očami to aj zostáva)